• 06 лист 2019
  • 21:00

Ігор КОСТЮК: «За змістом була дуже складна гра з ПАОКом»

Головний тренер Ігор Костюк прокоментував перемогу «Динамо» U19 у матчі Юнацької ліги УЄФА над ПАОКом.

- Тиск ПАОКа був очікуваним?

- На перший погляд може здатися, що 3:0 - легка перемога, але за змістом була дуже складна гра, з великою витратою енергії: і емоційно, і фізично. У першому таймі через травму поміняли Михайленка, потім через картки Білошевського. Дуже задоволений хлопцями, які вийшли, витримали і довели гру до перемоги.

- Нічия в Македонії виявилася корисною для команди?

- Як уже казав, ми були недостатньо налаштовані емоційно, що призвело до нічиєї. Плюс, були причини, які не буду озвучувати, і ротація.

- Чия була ініціатива, щоб Цитаїшвілі зіграв за «Динамо» U19?

- Ми розмовляли з Олексієм Олександровичем із приводу Цитаїшвілі. Знаючи нашого суперника, домовилися, що Гіо зіграє за нас, тому що мало практики в нього. Що стосується Ісаєнка, то він уже відновився після травми, є сили у нього. Це наш капітан, який грає дуже важливу роль у нашій системі гри.

- До першої команді залучається Нещерет. Скільки він працює з вами і скільки з основою?

- Ротація гравців - неминучий процес. Нещерет своєю грою і ставленням заслуговує, щоб його залучали до першої команди.

- Що з Михайленком?

- Зробимо обстеження і потім будемо робити висновки.

- У зв'язку з іграми збірних чи будуть у вас з'являтися нові гравці в команді?

- Після гри з «Дніпром-1» у хлопців буде час відпочити. А тих, хто поїде до збірних, будемо відновлювати і приводити їх до кондиції, щоб готуватися до наступних матчів, зокрема до матчу-відповіді з ПАОКом у Греції, який буде дуже важкий.

- Окоро сьогодні вимушено вийшов в опорну зону?

- Під час міжсезоння в нього була травма. Михайленко грав в опорній зоні, а Окоро використовували інсайдом. У Джозефа є величезний потенціал і хороший інтелект. Не думаю, що сьогоднішня позиція на полі була новою для нього. Він дуже корисний у відборі, добре перебудовується і орієнтується. Замінивши Білошевського, він показав той рівень, який ми від нього очікували.

- Чи задоволені ви грою своїх підопічних на 100%?

- На 100% тренер не може бути задоволений грою. Є помилки, які ми розберемо: щодо ставлення та динамики переходу від оборони в атаку і навпаки.

- Білошевський був дуже заряджений.

- Ви згадайте, наскільки він був заряджений на матчі з «Андерлехтом» і «Ювентусом». У Білошевського хороший заряд. Просто фолити не потрібно. Пощастило, що в першому таймі суддя не показав йому другу жовту картку.