Новини

  • 03 лют
  • 13:11
  • 2550 переглядів
друк

Ігор Костюк: «Уся команда показала прогрес»

Асистент старшого тренера «Динамо» U-21 Ігор Костюк підбив підсумки осінньої частини сезону і поділився планами команди на весняну.

- Чи задоволені ви першою частиною сезону у виконанні ваших футболістів? За рахунок чого команда може додати навесні?

- Наше першочергове завдання — готувати гравців для першої команди, робити все, щоб вони прогресували. І з початку сезону вісім осіб вирушили туди, вважаю, ми всі плідно попрацювали. Хлопці набули досвіду, почали прогресувати, в порівнянні зі стартом сезону впевненіше почувалися на полі. В першу чергу в командній грі й тактиці всі зробили крок вперед.

- Назвіть найкращі та найгірші матчі вашої команди.

- Хороший чи поганий для нас матч — це урок, і коли не все виходить, це теж добре, тому що є над чим працювати. Також хороші матчі — це засвоєння матеріалу, над яким ми працюємо.

- Хто з ваших футболістів найбільше прогресував? Хто заслуговує навесні зіграти на більш високому рівні?

- По персоналіях не хочу називати, загалом уся команда показала прогрес. Тому і звернули на них увагу тренери першої команди.

- З ким із гравців будете прощатися? З яких причин?

- Від нас, з U-21, тільки Міша Удод пішов, а решта гравців з нами.

- Що позитивного або негативного приніс новий сезон? Які є побажання або зауваження?

- Загалом усе позитивно. Зрозуміло, що взимку доводилося грати на штучних полях, але в будь-якому випадку це ніяк не позначилося. Не було такого, що грали на снігу, по воді або по болоту, в цілому все добре було.

- Які плани на зимову перерву? Де і коли пройдуть збори? Ким і як плануєте посилитися?

- Деякі хлопці поїдуть з командою U-19, яка гратиме в Юнацької лізі УЄФА. Вони 5-го числа летять до Туреччини на збори. А ті гравці, які не поїдуть, залишаються з нами, і ми будемо працювати в Києві. 24 лютого у нас перша гра.

goldtalant.com.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ