• 12 aug 2017
  • 18:15

Ігор КОСТЮК: «Вгадали із заміною. Мащенко другу гру поспіль виходить і забиває»

Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк підбив підсумки переможного для своєї команди матчу проти донецького «Шахтаря» (2:0):

- Хлопці молодці, за такої спеки витримали всю гру. Після перерви перелаштувалися, виправили ті помилки, які були, забезпечили компактність - між лініями не було розривів. Ви бачили, що в другому таймі трохи додали у швидкості, стали грати агресивніше, володіли перевагою, що втілилося в забиті м'ячі.

- Що можете сказати про команду суперника? До перерви гра була рівною?

- У них зібрані хороші гравці. У нас на початку першого тайму була присутня якась нервозність, не завжди правильно розбиралися, було невелике непорозуміння. А після паузи, яку арбітр зробив, щоб команди попили воду, підказали хлопцям, як діяти, в перерві ще більше пояснили, футболісти виправили помилки, про які ми говорили, і поліпшили якість гри.

- Прокоментуйте заміну Янакова на Мащенка. Можна сказати, що вона спрацювала?

- Обидва фланги почали активно працювати, коли ми включили швидкості. Янаков усе, що потрібно, робив, але не вистачало останньої передачі, удару. Тому прийняли рішення випустити свіжого гравця і, в принципі, вгадали. Другу гру поспіль Мащенко виходить і забиває - цього разу два м'ячі, минулого - один.

- Уже відомо, наскільки серйозна травма у Попова?

- Він боровся за м'яч, нападник «Шахтаря» підсів під нього, вийшло, що Попов упав, суперник - на нього, і вийшло, що коліно пішло в сторону. Гадаю, там, швидше за все, порушення зв'язок, яких саме - поки сказати не можу. Зараз вони з лікарем поїдуть до лікарні, зроблять МРТ, а далі буде видно.

Copyright © FC Dynamo Kyiv