Новини

  • 16 груд
  • 17:00
  • 643 перегляда
друк

Ігор Костюк: «У Юнацькій лізі УЄФА все залежить тільки від нас»

Старший тренер «Динамо» (U19) - про результати жеребкування Юнацької ліги УЄФА, де в суперники киянам дісталося загребське «Динамо», і про плани підготовки до весняної частини сезону.

«На цьому етапі вже немає слабких суперників. Ми бачили ігри цієї команди проти «Шахтаря» і «Манчестер Сіті». Там працює тренер, який уже працював в Україні в Прем'єр-лізі - Ігор Йовічевіч. В останньому турі своєї групи, у поєдинку за вихід до 1/16 фіналу, вони обіграли «Манчестер Сіті», який туром раніше розгромив «Шахтар» (5:0). Це заслуговує на повагу.

Це добре організована команда, але все залежить від нас. Як ми будемо готові, наскільки добре гратимемо. На сьогодні «Динамо» Загреб демонструє якісніший футбол, ніж «Ювентус», з яким ми грали минулого сезону».

***

«У середині січня, приблизно 13-14 числа, ми разом із дублем проходимо медичне обстеження і починаємо готуватися в Києві. Потім за планами - уточнюємо. Остаточного рішення щодо зборів ще не прийнято. На перші два тижні після відпустки план роботи вже готовий. Далі будемо відштовхуватися від рішення щодо зборів».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ