Новини

  • 23 жовт
  • 20:23
  • 827 переглядів
друк

Ігор КОСТЮК: «Самі дозволили супернику зіграти в таку гру»

Старший тренер «Динамо» (U19) - про нічию в матчі-відповіді проти «Шкендії» (2:2).

- Команда суперника заслуговувала на цей результат?

- Бажанням - так, грою - ні. Більше, скажімо так, це ми їм подарували емоції, голи у свої ворота. Ми дозволили їм зіграти в таку гру.

- Дали шанс тим, хто мало грав?

- Звичайно, це - Юнацька ліга УЄФА. Ми хотіли дати хлопцям можливість спробувати цей рівень, відчути напругу, проявити себе. Але ми бачимо, що деяким поки зарано виходити і грати в таких відповідальних матчах. Вони не розуміють зони відповідальності, що дає ланцюгову реакцію на команду. Нема кого навіть виділити, хто поставився до справи з усією серйозністю.

- Про такі матчі іноді говорять, що вони дають поживу для роздумів. Дають можливість тренерам пояснити футболістам щось краще, ніж після якоїсь перемоги...

- Навіть ті футболісти основного складу, які з'явилися на полі після перерви, підлаштувалися під поточну гру. Настрій і варіанти гри, які ми награємо, сьогодні повністю були відсутні.

- Уже починаєте готуватися до «Шахтаря»?

- Ми дали можливість відпочити футболістам основного складу, на яких ми розраховуємо проти «Шахтаря». Хтось зіграв по тайму, хто взагалі відпочивав. У четвер прилітаємо, а в неділю вже матч. Проаналізуємо сьогоднішній поєдинок, постараємося донести до гравців слова та емоції, щоб у матчі з «Шахтарем» усе було зовсім по-іншому.

- З ким хочете зіграти в наступному матчі Юнацької ліги УЄФА?

- Без різниці. До будь-якого суперника будемо цілеспрямовано готуватися.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ