Новини

  • 13 бер
  • 16:00
  • 637 переглядів
друк

Ігор Костюк: «Радий, що заміни підсилили гру»

Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк прокоментував перемогу своїх підопічних у виїзному матчі проти «Колоса» з рахунком 3:0:

- Ви сьогодні вгадали із замінами. Чи задоволені, що ваша задумка спрацювала?

- Так складалася гра, що в другому таймі суперник почав володіти ініціативою за рахунок довгих передач за вітром, і наші гравці не впоралися з перелаштуваннями в рядах «Колоса», що завдало нам певних проблем. Але я радий, що проведені заміни підсилили гру, і в результаті ми перемогли.

- «Колос» чинив гідний опір?

- Так, ми знаємо, що ряд їхніх гравців були залучені з молодіжної команди, яка пропускає цей тур. Це хороша, бойова команда, але ми - «Динамо», і такі колективи, як «Колос», повинні обігравати в будь-якому випадку, причому не лише за рахунком, а й у плані організації гри.

- Як прокоментуєте гру 16-річного Горбача, який забиває у другому матчі поспіль?

- Радує, що в цього футболіста є потенціал, він створює моменти, знаходиться там, де потрібно, але з огляду на вік його трохи підводить реалізація. Загалом він молодець, що забив, крім того, у нього було багато моментів. Будемо з Горбачем працювати, гадаю, прогрес піде.

- Чи будете звертати увагу на інших 16- і 17-річних футболістів?

- Групи нашої академії беруть участь у першості ДЮФЛ, тому ми не можемо їх обеззброїти і забрати всіх футболістів. Але ми кожного контролюємо, знаємо, які виконавці там є. Оскільки академія і школа закриті до 3-го квітня через карантин, ряд гравців будемо залучати до роботи з командою U19.

- Чи не стало проблемою штучне поле, адже останні матчі ви грали на натуральному газоні?

- Я взагалі вважаю, що ігри на таких полях не можна допускати, оскільки воно і за розміром менше, і за якістю не дуже хороше. Ми пропонували «Колосу» зіграти на натуральному покритті, але вони не погодилися, мотивувавши тим, що їхній єдиний шанс відібрати у нас очки - грати на своєму полі.

- Ми давно не бачили на полі Ваната. Як його стан?

- Владислав уже почав працювати з м'ячем, і наступного тижня вже приєднається до загальної групи.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ