Новини

  • 29 aug
  • 15:36
  • 699 переглядів
друк

Ігор Костюк: «Психологічно хлопці ще перебудовуються після академії»

Старший тренер "Динамо" U19 Ігор Костюк - про товариський поєдинок проти "Десни" U21 (5:0).

- У першому таймі, в принципі, про що домовлялися, хлопці виконали. Були помилки, ті ж що і в попередній грі. Психологічно хлопці ще перебудовуються після академії, тому є помилки.

Пауза на матчі збірних дасть можливість і фізично трохи підтягнути хлопців, тому що місяць всього був на підготовку, і психологічно, і тактично, щоб команда виконувала установку на гру.

- Виконавці, які вийшли в першому таймі, - умовно основного складу?

- У нас немає основного складу. Є на сьогоднішній день гравці, які краще виглядають, і вони грають. Конкуренція за місце в складі є. Це завжди добре. Тому що хлопці розуміють, для того, щоб прогресувати і бути в такому клубі, як "Динамо" (Київ), потрібно бути готовим дуже добре і максимально працювати на тренуваннях.

- Як оціните гру Царенка?

- По тому, як він мислить, він випереджає багатьох футболістів. Навіть тих, які у нас раніше були. Якби зріст був, був би вже давно в дублі, ближче до першої команди. Він дійсно неординарний гравець. Швидко навчається, йому притаманне неординарне мислення. Це допомагає йому виконувати в нашій команді те, про що ми домовляємося. Він правильно мислить і вчасно це все робить. Це допомагає йому бути одним з лідерів на полі. Його пас при першому голі? У нас команда, і ми на це націлюємо хлопців. Якщо Волошин перебуває в кращій позиції, то цей ігровий момент ми тільки вітаємо, тому що Царенко зіграв заради команди - це йому плюс.

- З чим пов'язано те, що Волошин провів всі 90 хвилин на полі?

- Ми хочемо, щоб Назар розумів, як йому діяти, коли він трохи втомився. Замість того, щоб рухати м'яч, він включає дриблінг. Тому дали йому можливість два тайми зіграти. Плюс у нас не було замін більше з крайніми півзахисниками.

- Сьогодні мало ігрового часу отримав Ванат - ви його виховуєте або Попов виглядає краще на вістрі атаки?

- Ісаєнко вже пішов в іншу команду, і Ванат буде працювати з U21.

- Ви сьогодні переглядали двох гравців академії - Бенедюка і Західного. Що можете сказати про них?

- По цій грі важко сказати, тому що ми хотіли суперника більш впевненого, щоб було більше опору. На їх фоні Бенедюк, гравець 2004 року народження, залишив приємне враження. А Західний довго не тренувався, і сьогодні не було таких моментів, де можна було сказати з 100% упевненістю, що він підходить нам чи ні.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ