Новини

  • 17 жовт
  • 14:38
  • 240 переглядів
друк

Ігор Костюк: «Не було агресії в завершальній стадії»

Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк прокоментував гру своїх підопічних у виїзному матчі з «Рухом» (0:1).

- Навіть нічия сьогодні не була б логічним результатом. У першому таймі ми пропустили м'яч із напівмоменту, свої ж нагоди не реалізували. Але це юнацький футбол, тут, на жаль, немає стабільності – є злети, а є провальні ігри. Не було агресії в завершальній стадії, тому цей матч і програли.

- Перед цим матчем «Динамо» очок не втрачало, а суперник не перемагав. Чи не було недооцінки збоку ваших підопічних?

- Можливо, хоча ми хлопців попереджали, що команди зі Львова традиційно грають в агресивний футбол, б'ються за кожен м'яч. Плюс вони посилилися, узяли трьох виконавців із львівських «Карпат», і вони сьогодні вели гру.

- Наприкінці гри був нереалізований пенальті. Це більше психологічний момент?

- Я сказав хлопцям, що є ігри, у яких присутній недонастрой – у такому випадку і м'яч не йде у ворота навіть в очевидних ситуаціях. Коли ж вони максимально заряджені і є самовіддача, то й після напівмоментів м'яч залітає до сітки. А за такого ставлення деяких футболістів м'яч не йде у ворота.

- Оцініть дії захисту в сьогоднішній грі.

- Сьогодні у нас не було перехідної фази –  після виходу в атаку не встигали перелаштовуватися на оборону, пропускали атаки суперників. Західний перший раз сьогодні вийшов у стартовому складі, тому у нього поки немає тієї впевненості, яка є у хлопців, що давно грають у нас. У Боля була можливість забити, але, як я сказав, нереалізація моментів зіграла сьогодні ключову роль.

- Напевно, по такій грі треба відзначити дії воротаря...

- Хороший матч. В принципі, воротар має рятувати, хлопці мають відчувати впевненість на останньому рубежі.

- Ви починали гру з одним нападником Поповим, після перерви на поле вийшов Горбач, але звичної гостроти та тиску на захист суперника не було...

- Якщо у нападників сьогодні не було особливих моментів, значить, погано зіграла вся команда. Не було агресії у штрафному майданчику. Передачі доходили до володінь суперника, але коли ми входили туди, намагалися зіграти в тонкий ненадійний пас, через що нападнику було складно. Також наші форварди мали більше чіплятися за м'яч, нав'язувати боротьбу у штрафному майданчику суперника, чого зробити не вдалося.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ