Новини

  • 06 лют
  • 14:28
  • 2758 переглядів
друк

Ігор КОСТЮК: «Молодіжна команда готується в Києві, проведемо два спаринги»

Поки перша динамівська команда проводить другий збір в Іспанії, а U-19 тренується в Туреччині, молодіжний склад продовжує готуватися до відновлення чемпіонату України в Києві.

Детальніше про те, чим займаються футболісти, розповів асистент старшого тренера Ігор Костюк:

- Ми будемо тренуватися в манежі до 24-го лютого, дати, коли у нас перша офіційна гра у весняній частині сезону з луганською «Зорею» в Запоріжжі. У тижневому циклі буде дворазова робота і тренування один раз на день. А на 11-е і 18-е лютого заплановані контрольні матчі з «Оболонню» та «Колосом» (Ковалівка). Початок першого матчу в манежі о 12.00, а час другого ще уточнюється.

Що стосується кадрів, на збір із першою командою поїхали Оріховський, Шепелєв, Михайличенко, який відновлюється після ушкодження, а Бєсєдін та Циганков були з основою і раніше. Також з командою U-19 працюють Шапаренко, Тимчик, Лєднєв, Янаков, Миколенко. У підсумку, у нас залишилося 12 футболістів, плюс травмовані Кравченко, Мельничук і Казаков - ці хлопці працюють за індивідуальною програмою. Перший сьогодні їде на УЗД, і через день-два вже має бути у строю, у другого також невелика мікротравма, яку він отримав в Іспанії, сподіваємося, що і Казаков протягом тижня приєднається до загальної групи.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ