Новини

  • 12 лют
  • 20:13
  • 394 перегляда
друк

Ігор Костюк: «Команда билася за результат до останніх хвилин»

Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк підбив підсумок матчу плей-оф Юнацької Ліги УЄФА проти загребського «Динамо», у якому його підопічні в серії пенальті поступилися хорватам:

- Хлопців немає чим дорікнути, ви бачили, що до останніх хвилин команда билася за результат, футболісти виконали план на гру і те, про що ми їх просили. Проти нас грала дуже хороша, організована команда. Ми гідно з ними виглядали, не дозволили створити моменти біля своїх воріт, а свої, на жаль, не реалізували.

- Прокоментуйте момент із падінням Ісаєнка у штрафному майданчику суперника на останніх хвилинах матчу.

- Я запитав про це у арбітра, він сказав, якби наш гравець упав відразу, він би призначив пенальті, а він упав через крок.

- З чим пов'язана велика кількість браку і втрат м'яча?

- Це футбол, тут ніхто не застрахований від помилок, головне, щоб вони не призводили до взяття наших воріт.

- Якщо порівнювати дії команди в першій частині сезону, восени технічний рівень гравців був помітно вищим...

- Звичайно, адже зараз чемпіонат України ще не розпочався. Вважаю, сьогодні було достатньо позитивних дій, я задоволений ставленням хлопців, вони витримали темп гри і билися до останніх хвилин.

- Прийнято говорити, що пенальті - це лотерея. Чи могла удача повернутися в нашу сторону?

- У нас молоді футболісти, у цьому віці психологія відіграє величезну роль, не всі впоралися з хвилюванням. Те, що ми вже другий рік поспіль залишаємо Юнацьку Лігу УЄФА після серії пенальті, пов'язане з емоціями і психологічним станом гравців.

- Чи тренували ви пробиття пенальті на зборі в Туреччині?

- Вправлятися у виконанні одинадцятиметрових ударів на зборі, коли результат не тяжіє - це одне, а після 90 хвилин гри, коли емоції переповнюють, відчувається хвилювання - зовсім інше.

- Чим буде займатися команда найближчими днями?

- Відновлення, вихідні – усе за планом.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ