Новини

  • 24 бер
  • 20:14
  • 587 переглядів
друк

Ігор Костюк: «Хлопці працюють у тижневому циклі з одним вихідним»

Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк у коментарі офіційному сайту «біло-синіх» розповів про роботу команди під час карантину, пов'язаного з COVID-19:

 - Декілька людей із дубля, з першої команди і нашої, які не змогли виїхати, залишилися на базі. Решта хлопців роз'їхалися по домівках. Усі отримали індивідуальні завдання від тренера з фізпідготовки. Програма спрямована на підтримку фізичної форми.

У гравців є план занять. На кожен день своє тренування, по днях розписано навантаження. Хлопці працюють у тижневому циклі з одним вихідним. У кожного свої умови, наші хлопці вже професіонали. Практика показує, що ті завдання, які ми їм даємо, вони їх виконують. Тут все на їхній совісті.

З хлопцями поговорили щодо правил поведінки у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні, що вони повинні берегти себе і рідних. У них є брати та сестри, дідусі, бабусі. Поговорили з ними наскільки це серйозно, щоб не було недбалого ставлення, тому що, якщо ти захворів, можеш заразити всю сім'ю, команду, весь клуб буде заражений. Тому, сподіваюся, що ту розмову, яку ми з ними провели, вони сприймуть серйозно.                                                                                                                                                                             

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ