Новини

  • 15 січ
  • 17:37
  • 674 перегляда
друк

Ігор Костюк: «Гравці активно провели відпустку»

Старший тренер «Динамо» (U19) Ігор Костюк прокоментував старт підготовки юнацької команди киян до весняної частини сезону, а також розповів про плани на найближчий час.

- З якими думками починаєте підготовку до другої половини сезону?

- Думки тільки позитивні - увійти в новий сезон у гарному стані. Гравцям на час відпустки була дана програма роботи. З огляду на те, що ми вже провели тестування, його результати показують, що відпочинок вони провели активно. Більшість футболістів навіть поліпшили показники минулого року. Це великий плюс, що вони відповідально та з розумінням підготувалися до весняної частини сезону. Ми вже не будемо акцентувати увагу на загальній витривалості, а проведемо спеціальну роботу, роботу з м'ячами, і будемо готуватися безпосередньо до «Динамо» (Загреб) і чемпіонату.

- Які плани підготовки?

- 25 січня ми відлітаємо до Туреччини на збір, де вже будемо готуватися до матчів на натуральній траві. У Києві проведемо три матчі, а також ще три - у Туреччині.

- Четверо ваших підопічних (Вівчаренко, Забарний, Цитаїшвілі, Нещерет) зараз проходять збір із першою командою. Це для вас хороша новина або ви все-таки плануєте забрати хлопців назад?

- Коли твої вихованці, з якими ти провів достатню кількість часу і яких навчав, потрапляють у першу команду, то це надихає тренера, дає стимул для подальшого розвитку, тренувань і розуміння, що те, що ти пропонуєш гравцям, приносить результат. А що стосується того, чи повернуться вони в розташування U19 чи ні, то все залежить безпосередньо від хлопців. Найімовірніше, на гру з «Динамо» (Загреб) ми будемо домовлятися з головним тренером, щоб хлопці взяли участь у цій грі. Будемо спілкуватися індивідуально по кожному виконавцю, наскільки він потрібен першій команді.

- Відповідно, які поповнення будуть у складі U19 перед весняною частиною сезону?

- Ми залучаємо велику групу гравців 2003 року. З деякими футболістами ми розлучаємося, а деяких віддали до оренди, тому нам потрібно заповнювати позиції. Плюс, як і минулого року, до нас прийшли гравці 2002 року, хтось - раніше, і це буде великим кроком, щоб улітку вони розуміли, чого ми від них вимагаємо, і щоб наша команда безболісно входила в чемпіонат.

- Уже визначилися з обоймою, хто їде на збір? Або їдуть усі?

- У нас є кілька позицій, які під питанням. У принципі, з основною обоймою гравців ми вже визначилися. А також із тими, хто під'їде з дублем. Можливо, якісь корективи будемо вносити з огляду на те, що хтось буде виглядати краще, а хтось - не дуже. Можуть бути і травми, тому, можливо, будемо міняти гравців. Усе буде видно в процесі, хто буде брати участь у поєдинку Юнацької ліги УЄФА.

- Минулого року збір дав хороший результат. Цього року план - спрацювати ще краще або підготовка ведеться до конкретного матчу?

- Так, ми взяли за основу досвід минулого року. Будемо працювати приблизно за тією ж програмою. Зробимо корективи, у зв'язку з суперником. «Динамо» (Загреб) - дещо інша команда, ніж «Ювентус». Тому змінимо деякі тренування і моделювати будемо по-іншому. Загалом не поміняється, але будуть зміни в нюансах.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ