Новини

  • 10 aug
  • 20:12
  • 444 перегляда
друк

Ігор КОСТЮК: «Говорити про зіграність зарано, але на полі хлопці знають, що робити»

Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк підбив підсумок дебютному поєдинку своїх підопічних в новому сезоні проти «Десни» і прокоментував перемогу з розгромним результатом 10:1:

- Через дискваліфікацію в останньому матчі минулого сезону я спостерігав за грою з трибуни. Якраз подивилися, як хлопці грають без підказоок і допомоги, як розуміють, чого від них вимагає гра, наскільки добре «читають» її, помічають, як розташовується суперник, розуміють, що їм потрібно для розвитку атаки, як діють при втраті м'яча. Словом, як вони самі орієнтуються, ведуть і розуміють гру. Для них це теж досвід.

- Результативністю сьогодні можете бути задоволені?

- Якраз навпаки: результативність була слабкою. Ми створили велику кількість моментів, а реалізували всього 10-20% з них. Тож, повторюся, реалізація залишає бажати кращого. Засмучує, що гравці підлаштувалися під гру суперника. Незважаючи на те, що забили багато м'ячів, робили все дуже повільно, оскільки «Десна» це дозволяла: повільно пересували м'яч, не вистачало конструктиву, свіжості і швидкостей, які потрібні для прогресу і зростання. Хоча, я розумію, що, коли суперник стоїть, не завжди вдається втілити ті моменти, які ми награємо. Навіть з таким супротивником було багато браку. Це мене засмучувало найбільше.

- Гості забили всього один м'яч - це вийшло випадково?

- Ні, до цього призвела розхлябаність в діях наших захисників і гравців середньої лінії.

- Команда продовжувала забивати і атакувати навіть у другому таймі після всіх замін. Це свідчить про глибину складу?

- Зараз у нас немає гравців, які забронювали за собою місце в основному складі. Сьогодні грають одні, завтра інші. Завгородній і Шулянський, які вийшли на заміну, підсилили гру. Зокрема, Завгородній почав давати швидкість на фланзі. Це говорить про те, що у нас є запас і конкуренція на кожній позиції.

- Команда виглядає дуже зіграною. Це результат підготовки у міжсезоння?

- Говорити про зіграність ще зарано. Потрібно проявляти себе з більш гідним суперником. Але у міжсезоння ми провели плідну підготовку, зіграли багато контрольних матчів. У тренувальному процесі моделюємо те, що хочемо бачити в іграх. На полі хлопці знають, що робити. Просто не завжди виходить в силу якихось обставин. Але цим і прекрасний футбол. Прийшли 16-річні хлопчаки, які ще вчора грали в дитячий футбол, і тут вони розкриваються. Хтось раніше, хтось пізніше. Наше завдання - допомагати їм у цьому, щоб вони швидше розвивалися.

- Добре, що гру з Чернігова перенесли до Києва, і ви починали сезон вдома?

- Уявіть в таку спеку грати на штучному полі. Це абсурд. Ми дякуємо керівництву «Десни» за те, що пішли нам назустріч. У ситуації, що склалася, це був правильний вихід з положення, враховуючи, що зараз всі ігри чемпіонату України проходять на зелених полях. Думаю, і гостям було приємніше грати на натуральному газоні. А 30-го листопада свій домашній матч з цим суперником проведемо на їхньому полі. Ясна річ, що в таку пору року може бути і дощ, і сніг, і сльота, тож буде доречніше грати на штучному покритті.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ