Новини

  • 07 aug
  • 14:23
  • 399 переглядів
друк

Ігор Костюк: «До початку чемпіонату підійдемо в повній готовності»

Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк прокоментував перемогу своїх підопічних над однолітками з донецького «Олімпіка» 7:1:

- Сьогодні вийшло реалізувати свої моменти, але в першому таймі могли забивати ще більше м'ячів. Трохи засмучує, що в обороні граємо ненадійно і не встигаємо перебудовуватися під час швидких контратак, зокрема це стосується наших інсайдів у зоні опорного півзахисника. Будемо над цим працювати.

- Ви провели вже чотири контрольні поєдинки. У якому фізичному стані перебуває команда?

- Бачу, що хлопці в цьому плані додають, футболісти вже витримують по 70 хвилин. Попереду у нас ще одна контрольна гра, команда працює під навантаженнями, але ту програму, яка була запланована, ми виконуємо. Гадаю, до початку чемпіонату підійдемо зі 100% готовністю.

- У вашому розпорядженні група гравців 2004 року народження, як вони себе проявляють і чи справляються з вимогами?

- У нас принцип простий: у кого є талант, потенціал і перспектива, ми звертаємо на них увагу. Сьогоднішня гра - яскравий приклад того, як гравці 2004 року народження, зокрема і центральний захисник у другому таймі, і Царенко в першому, виконують те, що ми вимагаємо. Їхні дії не завжди правильні, але в цих футболістів є потенціал, і ми на них розраховуємо. Якщо вони будуть сильніші, гратимуть.

- У якому режимі плануєте працювати наступного тижня? Чи заплановані ще контрольні матчі?

- Ми вже виходимо на фінішну пряму, трохи знизимо навантаження, буде більше роботи на координацію і швидкість. Має бути ще одна контрольна гра перед стартом чемпіонату з турецькою командою, з якою ми вже зустрічалися взимку на зборах. Вони теж приїжджають в Україну на збори і хочуть зустрітися з нашими командами, отримати міжнародний досвід.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ