Новини

  • 15 aug
  • 13:13
  • 509 переглядів
друк

Ігор Костюк: «Для нас важлива гра, яку ми показуємо, і розуміння хлопцями тактики»

Старший тренер "Динамо" U19 Ігор Костюк прокоментував гру своєї команди в результативному контрольному матчі проти учасника чемпіонату Київської області - "Любомира" (Ставище) (5:1).

- Сьогоднішня перемога вийшла розгромною, з великою перевагою. Чи задоволені ви грою своїх підопічних?

- Те, що ми забили голи, - це добре. Але насамперед для нас важлива гра, яку ми показуємо, і розуміння хлопцями тактики та розташування на футбольному полі, яких ми від них вимагаємо.

- Назарію Волошину вдалося забити швидкий гол - такою була тактика?

- Ні, просто ми просимо хлопців швидко переходити з фази оборони в атаку. Вийшло, що добре відібрали м'яч, провели швидку контратаку та забили гол. Це елемент гри, який допомагає володіти перевагою та втілювати нашу тактику в голи.

- Два тижні тому ви казали, що гравці академії ще не до кінця розуміють ваші вимоги. Чи втягуються вони зараз і на якому етапі знаходяться?

- Поки на такому ж етапі, просуваємося дрібними кроками. У нас у чемпіонаті буде перша гра, а далі - пауза на три тижні. Гадаю, до другої гри хлопці будуть уже розумніше та виваженіше приймати рішення на полі. Поки що емоції тяжіють над ними.

- Велетень і Яцик сьогодні не грали, у них травми?

- Яцик на тренуванні отримав мікропошкодження, а у Велетня була ангіна, він поки не бере участі вь у тренуваннях.

- Сьогодні на позиції опорного півзахисника зіграв Юрій Тлумак. Він на перегляді чи вже підписаний?

- Це вже наш гравець, ми підписали з ним контракт. Сподіваємося, що він підсилить нашу команду, буде корисний і в перспективі виросте в хорошого футболіста.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ