Новини

  • 23 січ
  • 23:10
  • 4014 перегляда
друк

Ігор ХАРАТІН: «На даному етапі потрібно добре виглядати функціонально»

Молодий півзахисник київського «Динамо» поділився враженнями від гри проти «Бенфіки» та від зборів загалом.

- Ігоре, «Бенфіка» виявилася серйознішим суперником, ніж очікувалося?

- Насамперед потрібно дивитися за своєю грою, за організацією, тактикою. Це для нас зараз головне. Вважаю, що ми непогано грали, володіли ініціативою, створили чимало моментів, але нам трохи не вистачило останнього пасу, останнього моменту. До того ж, добре зіграв їхній голкіпер, коли небезпечно пробивали й Андрій Ярмоленко, й Олег Гусєв. Потрібно було лише забити гол. Якби ми його забили раніше, то був би і другий, і третій.

- В останніх іграх за схеми 4-1-4-1 тебе використовують на позиції опорного півзахисника. Для тебе це оптимальна позиція на полі?

- Мені дуже комфортно грати на цій позиції. Але я можу зіграти як опорним півзахисником, так і центральним захисником. Вибір позиції на полі для мене взагалі не є проблемою. Де головний тренер вирішить, там я й буду грати.

- Якими є твої функціональні обов’язки? Якою загалом була установка на гру?

- Якомога частіше отримувати м’яча, володіти ініціативою, розводити атаки з флангу на фланг, намагатися контролювати гру.

- 45 хвилин у грі – це багато чи мало, враховуючи ті навантаження, які зараз отримують гравці?

- На даному етапі це нормально, потрібно всі 45 хвилин намагатися максимально викладатися. отрібно готуватися та добре працювати на зборах, щоб під час сезону мати хорошу фізичну підготовку.

- Що можеш сказати про тренувальний процес у першій команді?

- Мені дуже подобається тренувальний процес, багато вправ із м’ячем. Це дуже важливо й дуже приємно. Менше фізичної роботи, але й під час ігрових вправ ми насправді виконуємо багато бігової роботи.

- Що на даному етапі тобі дається легше, а що важче – тактична підготовка або фізична?

- На даному етапі потрібно добре виглядати функціонально. Без функціональної підготовки ти ніяк не зможеш зіграти 90 або навіть 45 хвилин. Ми всі із задоволенням виконуємо цю роботу й, я думаю, наприкінці зборів отримаємо хороший результат.

- Для тебе це вже другий збір у складі основної команди. Із набутим досвідом тобі вже легше? Як тобі дається взаємодія з гравцями калібру Ярмоленка, Ленса?

- Загалом на зборах завжди нелегко. Але я вже звик до команди, мені добре працюється. Всі гравці нормально ставляться до молодих, підтримують. Дуже приємно грати з гравцями першої команди. Це вже гра на високому рівні.

* фото А. Лукацький

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ