Новини

  • 21 січ
  • 12:05
  • 1478 переглядів
друк

Ібрагим Каргбо: «Хочу бути в чомусь схожим на Ібрагимовича» (+ВІДЕО)

Новачок «Динамо» Ібрагим Каргбо поділився першими враженнями від перебування на тренувальному зборі в Туреччині.

- Тебе в команді називають Ібра. Таке прізвисько в тебе було завжди?

- Коли я тільки прийшов до команди, тренер запитав, як мені подобається, щоб мене називали. Я сказав, що Ібра буде добре. Коли я грав у Бельгії, мене також ще називали Джуніор. Ібра же мені подобається, тому що Ібрагимович – сильний гравець, я навіть хочу бути в чомусь схожим на нього.

- Ти вперше зіграв за «Динамо» проти «Легії». Які враження залишилися?

- На перших хвилинах я був трохи схвильований, оскільки це була перша гра за нову команду, але поступово ставав більш упевненим. Це був хороший спаринг проти команди, яка виступає в єврокубках, і в матчах із такими суперниками можна набирати форму та показувати свої найкращі якості.

- У другому матчі з «Нефтчі» тебе також задіяли на фланзі в півзахисті – наскільки відомо, це не основна твоя позиція…

- Так, дійсно, у цьому матчі я діяв на правому фланзі, у поєдинку з «Легією» – на лівому, але моя основна позиція – у центрі нападу. Саме там я почуваюся найкомфортніше. Але я важко працюю та хочу приносити користь команді, тому готовий зіграти на будь-якій позиції в атаці.

- Сьогоднішній тренувальний день минув у тренажерному залі. Як ти поставився до цього?

- Як на мене, дуже корисно кілька разів на тиждень попрацювати над різними групами м’язів. Багато команд сповідують силовий футбол, тому ми маємо бути фізично потужними та витривалими. Та й коли щодня футбол, іноді добре зробити перерву, щоб перепочити.

- Чи було щось, що вразило тебе, що стало найскладнішим?

- Особливо мені сподобалися вправи на стабілізацію та баланс, які є дуже важливими для футболістів. Загалом, сьогоднішнє тренування в залі було відновлювальним, яке можна продовжити в сауні.

- Ти швидко адаптуєшся в команді. Скільки часу знадобиться, за твоїми відчуттями, для повної адаптації?

- Насправді, я вже почуваюся, як удома. Ми сміємося, жартуємо з партнерами по команді, слідкуємо один за одним в Instagram.

- Перший забитий м’яч пришвидшить цей процес?

- Дійсно, не можу дочекатися, коли заб’ю перший м'яч за «Динамо». Це дуже важливо для мене, а також для команди та її вболівальників.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ