Новини

  • 12 черв
  • 00:05
  • 839 переглядів
друк

Григорій Суркіс привітав Віталія Хмельницького з ювілеєм

Віце-президент УЄФА Григорій Михайлович Суркіс привітав видатного динамівця з 75-річчям.

Шановний Віталію Григоровичу!

Від щирого серця вітаю Вас із 75-річним ювілеєм!

Висловлюю Вам глибоку повагу, приєднуючи мої власні побажання до всіх здравиць на адресу людини, котра золотими літерами вписала своє ім’я в історію українського футболу.

Ваша гра у складі зіркової команди Віктора Маслова захоплювала мільйони вболівальників. Багато хто з них ходив саме на «Хмеля» – на його вибухові ривки, непередбачувані фінти, фантастичні голи. А хіба можна було забути ті удари головою по м’ячу, що низько летить – у стрибку, «рибкою»!

Ви були одним із ключових виконавців колективу, чия новаторська тактична схема 4 – 4 – 2 наробила галасу далеко за теренами Радянського Союзу і принесла славу київському «Динамо». Ціла низка чемпіонських сезонів на стику 60-70 років – яскраве тому свідчення! Видатні футбольні якості та незламний характер дозволили Вам проявити себе й у збірній СРСР, у складі якої Ви виблискували на чемпіонаті світу в Мексиці.

І це прекрасно, коли особистість з таким послужним списком, з такими безцінними знаннями та досвідом знаходить своє покликання у роботі з дітлахами. Представники кількох поколінь Ваших вихованців захищають кольори основної динамівської команди, і я впевнений, що серед хлопчиків, яких Ви тренуєте зараз, також є її майбутні лідери. Нехай Ваші нев’янучі оптимізм та гумор допомагають їхньому прогресу!

Щастя Вам і здоров'я, шановний Віталію Григоровичу, успіхів в улюбленій справі, здійснення усіх заповітних мрій, миру і благополуччя в родині!

З повагою, Григорій СУРКІС

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ