• 13 лют 2017
  • 10:30

Григорій Суркіс привітав Олександра Бандурка із 70-річчям

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс привітав із ювілеєм першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка.

Шановний Олександре Івановичу!

У день Вашого славного 70-річного ювілею висловлюю свої щирі та світлі почуття відданому захисникові інтересів вітчизняного футболу, людині слова і діла, професіоналу з великої літери, вірному та надійному Другові.

Мені надзвичайно імпонує Ваш управлінський та організаторський талант, аналітичний розум і логічне мислення, загартовані в різних життєвих ситуаціях послідовність і виваженість, холоднокровність і дипломатичність, ділові якості помножені на патріотизм і безкорисливу любов до Гри. Усе це робить Вас постаттю, роль якої в новітній історії українського футболу важко переоцінити. 

Ваші цілеспрямованість, порядність, здоровий оптимізм завжди задавали тон роботі управлінської команди. Перелік грандіозних футбольних вершин, які Україні вдалося підкорити за Вашої безпосередньої участі, дійсно вражає. Такими, як Ви, Батьківщина пишається. Я гордий від того, що завжди можу розраховувати на Ваші мудру пораду і справжню чоловічу дружбу. 

Від щирого серця бажаю здоров'я Вам, Вашим рідним і близьким! Щастя Вам і благополуччя! Нехай всі Ваші задуми увінчуються успіхами. І нехай досягнення українського футболу завжди радують вас.

З повагою

віце-президент УЄФА
Григорій Суркіс

pressing.net.ua

*фото ФФУ