Новини

  • 19 вер
  • 19:00
  • 1392 перегляда
друк

Григорій БАБАЯН: «Нам потрібно здобути очки в Києві»

Виконуючий обов'язки тренера «Астани» Григорій Бабаян розповів про майбутню гру з «Динамо» на передматчевій прес-конференції.

- Завтрашній матч буде складним, але водночас і досить цікавим. «Динамо» є фаворитом. Команда з багатою футбольною історією і грає перед своїми вболівальниками. У нас було не так багато часу, але ми добре попрацювали.

У подібних матчах важливо зіграти дуже організовано і дисципліновано з першої до останньої хвилини. Звичайно, ми приїхали сюди за очками, за нас уболіватиме весь Казахстан і нам необхідно зробити все можливе, щоб зачепитися за очки.

Для нас було важливо придбати ряд футболістів узимку, щоб вони пройшли адаптацію, але, на жаль, вони прийшли зараз, після двомісячної перерви. Їм потрібен час, щоб набрати форму, вони стараються, додають і ми віримо в наших новачків.

Ми приїхали до Києва за очками і вигравати. Усе буде залежати від того, як складеться гра, але для нас важливі очки. Важливо зіграти дисципліновано і надійно. У «Динамо» грають дуже хороші гравці, незважаючи на молодість. Є швидкість, є майстерність.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ