• 24 трав
  • 23:58
  • 760 переглядів
друк

Голи БУЛЕЦИ і ПОПОВА принесли перемогу збірній України U-20 над США на чемпіонаті світу

У своєму стартовому матчі на чемпіонаті світу в Польщі українці обіграли збірну США.

Стримавши стартовий натиск американців, наша команда вдалася до довгих передач на хід партнеру. Одна з комбінацій вийшла ідеальною та сути динамівською: Цитаїшвілі віддав, а Булеца, відтерши захисника корпусом, ударом в дотик у ближній кут переграв воротаря США Скотта. 1:0. У відповідь суперники провели багатоходову комбінацію, вона завершилася прострілом Веа у центр штрафного майданчика, де українські захисники не встежили за Серванією, який упритул розстріляв Луніна. 1:1.

Відразу по перерві синьо-жовті були близькі до того, щоб знову повести в рахунку. Цитаїшвілі, обігравши суперника, небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчика, але влучив у поперечину. Але через три хвилини підопічні Олександра Петракова таки досягли свого. І знову гол створили гравці «Динамо». Після кутового у виконанні Булеци Попов перестрибнув суперників у повітрі та головою забив другий м’яч збірної України.

Останні хвилини синьо-жовті провели в захисті та зуміли зберегти переможний рахунок, а Супряга навіть мав шанс збільшити його.

Відзначимо, що у грі взяли участь четверо представників нашого клубу. Захисник Денис Попов та нападник Владислав Супряга провели на полі увесь матч, півзахисник Сергій Булеца був замінений у другому таймі на 75-й хвилині, а Георгій Цитаїшвілі – на 78-й.

Відзначимо, що наступний матч збірна України проведе 27-го травня проти команди Катару у місті Тихи.