Новини

  • 26 трав
  • 20:50
  • 3731 перегляд
друк

Георгій ЯРЦЕВ: «Будемо вболівати на Євро не лише за Росію, а й Україну»

Один із тренерів московського «Спартака» Георгій Ярцев згадав про творче протистоянні Валерія Лобановського та Костянтина Бєскова й розповів про те, кого він буде підтримувати на майбутній європейській першості:

- Перш за все, хочеться подякувати ФК «Динамо» Київ за організований матч, привітати всю Україну – як футбольну, так і державу загалом – із майбутнім проведенням такого чудового форуму, як чемпіонат Європи. Бажаю збірній України вдало виступити перед своїми вболівальниками. Також хотів би подякувати тим людям, які призначили головним тренером збірної Олега Блохіна. Це зірка першої величини, який пройшов із національною командою важкий шлях. Гадаю, що ваша збірна, незважаючи на складність групи, блискуче виступить перед своїми вболівальниками.

Якщо повернутися до історії зустрічей «Динамо» та «Спартака», незалежно від того, на яких місцях перебували команди, очні матчі завжди були окрасою чемпіонату. Сама афіша «Динамо» – «Спартак» свідчила про те, що буде безкомпромісна боротьба на полі. У будь-якому поколінні. Щоправда, остання зустріч для спартаківців завершилася плачевно (мабуть, Ярцев мав на увазі матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2008 року, коли «біло-сині» двічі переграли «червоно-білих» із рахунком 4:1 – прим.). Сподіваємося, що доля ще зведе команди в європейських турнірах.

Незважаючи на суперництво між командами, збереглася дружба між футболістами. Ми дуже часто зустрічаємося не лише в Києві, а й у Москві, підтримуємо стосунки. Ось це шанобливе ставлення існує, гадаю, в усіх поколіннях. Ми завжди стежимо за виступом «Динамо» (Київ), на Євро-2012 будемо вболівати не лише за Росію, але й Україну. Це все ж таки рідна для нас команда, ближча, ніж будь-хто.

Необхідно віддати належне тренерам, які виховували нас – Валерію Лобановському, Костянтину Бєскову. Так, це тренери антиподи, але кожен ішов своїм шляхом. Я можу порівнювати, оскільки в період моєї роботи в московському «Динамо» мені пощастило три дні провести з Валерієм Васильовичем, послухати мудрі речі у його виконанні. Можу сказати, що це були не просто видатні тренери, вони були геніальними. Напевно, на нас продовжує діяти аура, вкладена ними у протистояння – непримиренність на полі й товариська атмосфера в побуті. Це не пафос, а життя, яке залишилося з нами.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ