Новини

  • 25 трав
  • 17:13
  • 2424 перегляда
друк

Георгій ЦИТАЇШВІЛІ: «Навіть після чемпіонства тренери не дозволяють розслаблятися»

Автор другого забитого м'яча у ворота «Зірки» Георгій Цитаїшвілі поділився враженням від матчу та розповів про досвід виступів у юнацькому чемпіонаті:

- Добіг кінця хороший сезон, ми завершили його на мажорній ноті – перемогою в останньому матчі, тепер із почуттям виконаного обов'язку й у хорошому настрої команда йде у відпустку. У мене же її не буде, оскільки наприкінці червня буду задіяний за команду «Динамо» U-17 у фінальній частині ДЮФЛ.

Що стосується сьогоднішньої гри, поле було не дуже хорошої якості, а також судді приймали суперечливі рішення. Ми граємо так, щоб суперник підлаштовувався під нас, а не ми під нього. У нас такі тренери, що не дозволяють опускати руки або виходити та грати без бажання навіть після здобуття чемпіонства, тому на кожен матч налаштовувалися дуже серйозно. Сьогодні в перерві сказали нам швидше працювати із м'ячем та використовувати стандартні положення.

Загалом, мені було легко переходити з Академії до команди U-19, оскільки мене підтримували і тренери, і партнери, і я тут усіх знав. Мені багато підказували, допомагали, тож у колективі я адаптувався легко.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ