Новини

  • 14 лют
  • 10:25
  • 1280 переглядів
друк

Георгій ЦИТАЇШВІЛІ: «Атмосфера в команді чудова, ми готові!»

Півзахисник «Динамо» - про підготовку в Туреччині, голи і майбутній матч із «Ювентусом» у Юнацькій лізі УЄФА.

- В останньому матчі на зборі тобі вдалося забити тричі. Що скажеш про суперника та гру?

- Прагнули зіграти так, як будемо діяти проти «Ювентуса». Але не все виходило, адже суперник - не «Ювентус». Так, забили багато голів, але це не той рівень. Тому далі будемо готуватися безпосередньо до італійців.

- Зіграли три матчі на зборі. Які висновки можна зробити?

- Найважливішим було згадати нашу тактику, як правильно діяти з м'ячем, як відкриватися. У нас була теорія, вивчали, розбирали «Ювентус». Скажу, що у них є слабкі сторони. Будемо працювати і подивимося, що з цього вийде.

- Ти став найкращим бомбардиром команди на зборі, записавши на свій рахунок п'ять голів у трьох матчах. Для тебе такі показники важливі?

- Чесно - ні, мені не важливо, скільки я заб'ю. Головне, щоб виграла команда.

- Турецький збір практично завершився. Наскільки готова команда, на твій погляд?

- Фізично ми повністю готові, в останній грі ми отримали більше ігрового часу, щоб перевірити свої кондиції. І я, і команда, почуваємося готовими. Головне - не фізика, а бажання. А бажання у нас буде.

- Як настрій усередині колективу?

- Усе відмінно, у нас так завжди! За рахунок такого настрою ми і виграємо у суперників! Упевнений, що перед «Ювентусом» атмосфера буде ще кращою. Ми зі старшими хлопцями все зробимо і все буде добре (посміхається).

- За минулі півроку ти багато тренувався з першою командою, дебютував, пройшов перший збір в Іспанії. У чому різниця і які особливості можеш відзначити?

- Різниця у швидкості. Потрібно не швидко все робити, а швидше думати. Якщо ти будеш встигати за швидкостями, по такту, то всі там зможуть грати. Просто потрібен час, щоб перелаштуватися.

- Що скажеш уболівальникам напередодні матчу з «Ювентусом»?

- Ми всі сподіваємося, що буде багато вболівальників. Ми граємо заради людей! Чим більше глядачів, тим більше бажання у футболістів радувати трибуни. Ми з хлопцями придумали конкурс у соціальних мережах, розіграємо футболки і бутси. Тому приходьте на гру, а ми обов'язково порадуємо вас результатом!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ