Новини

  • 09 лип
  • 02:30
  • 310 переглядів
друк

Георгій Бущан: «Удача була на нашому боці»

У післяматчевій серії пенальті у фіналі Кубка України гравці “Динамо” та “Ворскли” не помилялися по сім ударів поспіль. Після цього голкіпер киян Георгій Бущан парирував удар Сапая, а його колега з “Ворскли” Різник узяв удар Миколенка. Вирішального промаху припустився Баєнко, який пробив повз ворота.

У коментарі Youtube-каналу УАФ наш воротар прокоментував хід поєдинку та поділився емоціями після завоювання Кубка України.

- Що відчуває людина, яка здійснила вирішальний сейв у фіналі Кубка України?

- Абсолютний спокій, адже ми виконали завдання, яке перед нами стояло.

- Ти якось впливав на гравця “Ворскли”, який пробив вище воріт?

- Пенальті - це лотерея, і нам у цій лотереї більше пощастило. Я намагався вплинути на кожного, але суперники здорово били. Мабуть, у Баєнка було більше хвилювання, і воно позначилося.

- Перед матчем ти вивчав манеру пробиття пенальті гравцями “Ворскли”?

- Перед кожною гру я і самостійно, і з тренером переглядаю подібні моменти.

- Чи з’явилося хвилювання, коли серія пенальті почала затягуватися?

- Мій психологічний стан був рівним, адже, як уже було сказано, пенальті - це лотерея, і не завжди вона залежить від мене. Тому я був в абсолютно спокійному стані.

- У сьогоднішньому матчі “Динамо” пропустило першим - що трапилося в тому епізоді, адже гравці атаки “Ворскли” фактично залишилися перед порожніми воротами?

- Після виконання стандарту відбувся певний сумбур, м’яч знайшов нападника “Ворскли”, і він упорався зі своєю роботою добре.

- Не вистачило концентрації на початку гри?

- Не можу так сказати, тому що ми готувалися до цієї гри. У футболі дрібниць не буває, хтось десь не дограв - це на пропущений м’яч і вплинуло.

- Погоджуєшся з тим, що гра була рівною, тому складно було визначити переможця в основний і додатковий час?

- Складно було розгойдати захист “Ворскли”, тому що вони добре оборонялися. А з другого тайму ми повністю володіли ініціативою. Так, “Ворскла” проводила контратаки, і досить небезпечні. Вони проявили волю до перемоги, але удача сьогодні була на нашому боці. 

- “Динамо” п’ять років не вигравало Кубок України. Будете святкувати чи на це немає часу?

- У нас немає на це часу, оскільки є інші завдання, до яких ми хочемо наблизитися.

- Головне завдання - місце в Лізі чемпіонів?

- Сто відсотків!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ