Новини

  • 24 жовт
  • 09:10
  • 415 переглядів
друк

Георгій Бущан: «Олександрія» здатна боротися за єврокубкові місця»

Голкіпер «Динамо» Георгій Бущан напередодні домашнього поєдинку чемпіонату України з «Олександрією» поділився своєю думкою про майбутнього суперника:

- Настрій перед матчем у нас хороший. Зараз у команди насичений календар: багато футболістів провели матчі за свої збірні, зіграли в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів, а тепер на нас очікує гра чемпіонату України. Готуємося до матчу з «Олександрією» у звичному режимі та налаштовуємося лише перемагати.

- Чим вам запам’яталася олександрійська команда в минулих матчах? Які характерні риси цієї команди можете виділити?

- Вони добре підготовлені фізично, у складі цієї команди достатньо атлетичних футболістів. Не дивно, що з цим суперником нам завжди важко грати. Запам’яталося, що вони діють організовано з першої до останньої хвилини, а ще олександрійці вирізняються своїми бійцівськими якостями. Тож ми налаштовуємося дуже серйозно, гадаю, буде непроста гра.

- Минулого сезону «Олександрія» боролася за високі місця. Чи претендуватиме вона, на вашу думку, на медалі чемпіонату цього року?

- Хоча наш суперник невпевнено розпочав нинішній сезон, здобувши три перемоги та зазнавши трьох поразок, вважаю, ця команда здатна боротися за єврокубкові місця, і бажаю їм лише удачі в цьому.

- Чи змінилася гра вашого майбутнього суперника в порівнянні з минулим сезоном?

- Тренер у них залишився той самий, футболісти – теж, тому, гадаю, вони не сильно змінюватимуть свою гру.

- Враховуючи те, що ви вдало провели матчі за збірну України та отримали схвальні відгуки після поєдинку Ліги чемпіонів із «Ювентусом», чи можна сказати, що перебуваєте в особливо піднесеному настрої?

- Так, але допомагати команді перемагати – це частина моєї роботи. У кожному матчі намагаюся робити все можливе, щоб зіграти надійно та не пропустити. А поєдинки з такими серйозними суперниками, як збірні Німеччини, Іспанії та «Ювентус», дозволяють здобувати досвід, який, сподіваюся, стане мені в нагоді в майбутньому.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ