Новини

  • 22 трав
  • 21:12
  • 925 переглядів
друк

Георгій Бущан: «Ми всі з нетерпінням чекаємо відновлення чемпіонату»

Голкіпер киян Георгій Бущан прокоментував офіційному сайту клубу нічию в контрольному матчі з «Рухом» (0:0).

- Враження позитивні. Добре, що нарешті провели контрольну гру. Я зіграв на полі тайм, у принципі, своїми діями задоволений, але ще є над чим працювати і мені, і команді. Гадаю, за рахунок ігор наберемо оптимальні кондиції і до чемпіонату підійдемо у потрібній формі.

- Що скажете про суперника?

- Мені сподобалася ця команда. Видно, що у них є малюнок гри і бажання. У їхньому складі є хороші футболісти. Для спаринг-партнера і майбутнього учасника УПЛ - дуже хороша команда. Гадаю, у нас ще будуть попереду спаринги, адже тренувань не завжди достатньо.

- Що було найважливішим в цьому поєдинку? Адже результат, як відомо, у контрольних іграх не на першому місці.

- Усе пов'язано. Відчути взаємозв'язки, награти комбінації і через гру готуватися до чемпіонату. Бажано також не отримати травму, ну і результат теж ніхто не відміняв. Тренування - це одне, а матчі - зовсім інше.

- Як воротарі готуються до відновлення чемпіонату? Ви працюєте разом з іншими гравцями?

- Уже близько 10 днів працюємо всі разом, у групі. І наші завдання ніяк не відрізняються від тих, що були раніше. Що було до карантину, над тим працюємо і зараз.

- Як відчуваєте, чи вже набрали оптимальні кондиції або ще не встигли?

- Воротарям у цьому плані простіше. Я почуваюся добре і чекаю офіційних ігор. Тільки вони покажуть, наскільки ми готові. Звичайно, карантин позначився, його вплив відчуває весь світ, а не тільки ми. Футболісти не відрізняються від звичайних людей. Гадаю, через карантин у кожного в житті багато чого змінилося, ці зміни торкнулися і спорту.

- Попередньо 6 червня - матч із «Шахтарем». Уже в передчутті цього поєдинку?

- Зрозуміло, ми всі, футболісти і вболівальники, з нетерпінням чекаємо відновлення чемпіонату. Так вийшло, що перший матч у нас із «гірниками». Не сумніваюся, що за офіційними іграми скучили всі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ