Новини

  • 16 груд
  • 16:15
  • 514 перегляда
друк

Георгій Бущан: «У матчі з «Десною» дістали з себе максимум»

Перемога над "Десною" в Чернігові (1:0) дозволила "Динамо" закінчити першу частину сезону на другому місці в чемпіонаті України. Після матчу голкіпер киян Георгій Бущан розповів клубній прес-службі про фізичний і психологічний стан команди в цьому матчі, а також поділився, у якому настрої йде у відпустку.

- Георгію, як ви можете оцінити хід матчу з "Десною" для "Динамо"? Чернігівська команда також створювала небезпечні моменти...

- Матч складався важко, адже нам потрібна була лише перемога. Тому всі думки були спрямовані в позитивне русло, щоб ми виграли в цьому поєдинку.

- Команди активно увійшли в гру, але наскільки було важко фізично протистояти "Десні" на тлі втоми наприкінці першої частини сезону?

- Ми знаходимося в хороших фізичних кондиціях, тому з точки зору фізики все було нормально. А ось психологічно було важче.

- На 74-й хвилині був гострий випад "Десни", ви врятували команду після удару від Філіппова. Прокоментуйте цей епізод.

- Я побачив, що гравець "Десни" прокинув м'яч для виходу сам-на-сам зі мною, і в цей момент у мене був час скоротити дистанцію. Вийшло перекрити більшу частину воріт, і суперник влучив у мене.

- Це був найнебезпечніший момент у "Десни" за весь матч?

- Гадаю, не такий небезпечний, як момент під час штрафного, коли була подача з флангу. У тому епізоді я не бачив момент удару, а лише встиг помітити, як м'яч летить у мене, і мені нічого не залишалося, окрім як підставити руки.

- Олексій Михайличенко на післяматчевій прес-конференції сказав, що команда дістала з себе все для перемоги. Чи так це було?

- Так, я теж гадаю, що ми дістали з себе максимум на той період часу.

- Як оціните стадіон "Десни" і стан поля?

- Я не вперше граю на цьому стадіоні, і можу сказати, що газон у Чернігові - дуже хорошої якості. Вважаю, що поле було в ідеальному стані для середини грудня. Великий респект "Десні" за це поле!

- Перемога, яка дозволила "Динамо" піти на зимову перерву на другому місці, додала позитиву команді?

- Так, ми пішли у відпустку з позитивними емоціями.

- Уже знаєш, як проведеш відпустку?

- Постараюся відпочити та з новими силами підготуватися до продовження чемпіонату.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ