Новини

  • 22 трав
  • 13:40
  • 3221 перегляд
друк

«Футбольний боулінг від KLO» на матчі «Динамо» – «Зоря»

У перерві матчу 30-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» – «Зоря» відбувся конкурс серед уболівальників «Футбольний боулінг від KLO».

Його організатором виступили ФК «Динамо» (Київ) та мережа столичних АЗС KLO.

Учасники конкурсу не лише мали змогу виграти приз від нашого енергетичного партнера – компанії KLO, а ще й відчути себе справжніми футболістами, вийшовши на поле улюбленого стадіону!

За умовами конкурсу, цього разу фіналісти були визначені серед наших підписників у соцмережі Facebook. Потрібно було бути підписаним на сторінки FC Dynamo Kyiv та KLO у Facebook, поставити лайк, зробити репост запису про конкурс та написати коментар «Беру участь у конкурсі». Обов’язково публікація мала бути «доступна всім»! Серед тих, хто виконав умови конкурсу, випадковим чином було обрано трьох учасників акції від «Динамо» та KLO.

Вони ударом м'ячем із одинадцятиметрової позначки з трьох спроб мали вибити спеціально розставлені каністри-«кеглі». Чим меншого розміру каністра, тим більше пального отримував учасник конкурсу.

У конкурсі взяли участь Володимир Старжинський, Катерина Демченко та Наталія Рибалкіна. Глядачі на стадіоні активно підтримували кожного з учасників, і їхні удари виявилися результативними. На трьох учасники конкурсу виграли 110 літрів бензину. Найбільше пощастило Володимиру Старжинському, якому вдалися дві влучні спроби із трьох. Перша принесла йому 50 літрів, друга – 20. Тож Володимир пішов дивитися другий тайм на трибуну стадіону в якості власника 70 літрів преміального бензину VENTUS. Катерина Демченко та Наталія Рибалкіна виграли по 20 літрів.

Угоду про партнерство між ФК «Динамо» та KLO подовжено ще на один рік – до завершення сезону 2017/18, а подібні конкурси, як запевняють його організатори, будуть проводитися в перерві кожного домашнього матчу команди в чемпіонаті та Кубку України. Найвлучніший учасник має шанс отримати до 110 літрів преміум-пального VENTUS від АЗС KLO.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ