Новини

  • 18 бер
  • 19:28
  • 3423 перегляда
друк

«Футбольний боулінг від KLO» на матчі «Динамо» - «Чорноморець»: є рекорд!

У перерві матчу 22-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» - «Чорноморець» відбувся конкурс серед уболівальників «Футбольний боулінг від KLO».

Його організатором виступили ФК «Динамо» (Київ) та мережа столичних АЗС KLO.

Учасники конкурсу не лише мали змогу виграти приз від нашого енергетичного партнера – компанії KLO, а ще й відчути себе справжніми футболістами, вийшовши на поле улюбленого стадіону!

За умовами конкурсу, цього разу фіналісти були визначені серед наших підписників у соцмережі Facebook. За жеребом у системі random із абонементної бази ФК «Динамо» Київ випадковим чином було обрано трьох учасників, які ударом м'ячем із одинадцятиметрової позначки з трьох спроб мали вибити спеціально розставлені каністри-«кеглі». Чим меншого розміру каністра, тим більше пального отримував учасник конкурсу.

У конкурсі взяли участь Сергій Герц, Юрій Васильченко, а також учасник абонементної програми Олександр Винник. Глядачі на стадіоні активно підтримували кожного з учасників, й їхні удари виявилися результативними. На трьох учасники конкурсу виграли 120 літрів бензину! Найбільше пощастило Юрію Васильченку, який зробив дві влучних спроби із трьох можливих. Таким чином, дивитися другий тайм на трибуну стадіону він пішов у якості власника 80 літрів преміального бензину VENTUS. Тепер Юрій новий рекордсмен конкурсу! Олександр Винник виграв 30 літрів бензину, зробивши одну влучну спробу із трьох, а Сергію Герцу хоча і не пощастило зробити точні удари, проте він отримав заохочувальний приз у вигляді 10 літрів бензину.

Угоду про партнерство між ФК «Динамо» та KLO укладено до завершення сезону 2016/17, а подібні конкурси, як запевняють його організатори, будуть проводитися в перерві кожного домашнього матчу команди в чемпіонаті та Кубку України. Найвлучніший учасник має шанс отримати до 110 літрів преміум-пального VENTUS від АЗС KLO.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ