Новини

«Динамо» продовжило гольову та пропускну серії

У матчі з «Шахтарем» (2:3) київське «Динамо» продовжило кілька своїх серій у рамках чемпіонату України.

20 голів Беньяміна Вербича

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич, забивши у ворота «Шахтаря» у 29-му турі УПЛ, 20-й раз відзначився в рамках чемпіонатів України.

5 липня. День в історії «Динамо» (Київ)

Зіграно матчі чемпіонату СРСР:

Карлос де Пена: «Маємо перегорнути цю сторінку та рухатися далі»

Автор другого забитого м’яча у ворота донецького «Шахтаря», півзахисник Карлос де Пена після гри поділився враженнями від поєдинку в інтерв’ю клубним ЗМІ.

Микола Шапаренко: «Кожна гра зараз, наче фінал»

Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко в інтерв'ю клубним ЗМІ «біло-синіх» прокоментував поєдинок із «Шахтарем» (2:3).

Олександр Сирота: «Потрібно з перших хвилин показувати гру, яка була у нас у другому таймі»

У сьогоднішньому матчі з "Шахтарем" у складі київського "Динамо" дебютував центральний захисник Олександр Сирота. Після гри молодий динамівець поділився своїми емоціями, пов'язаними з першим матчем в основі нашої команди, а також прокоментував перипетії поєдинку.

«Динамо» - «Шахтар» 2:3. Післяматчевий коментар Олексія Михайличенка

Флеш-інтерв'ю головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка після матчу з «Шахтарем» на «Олімпійському».

Беньямін Вербич: «Після перерви додали у психологічному плані»

Автор першого м’яча у ворота «Шахтаря» Беньямін Вербич поділився враженнями від гри, у якій «Шахтар» здобув перемогу на «Олімпійському».

Favbet Ліга. 29-й тур. «Динамо» – «Шахтар» – 2:3 (ВІДЕО)

У рамках 29-го туру УПЛ київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» поступилося донецькому «Шахтарю» – 2:3.

«Динамо» - «Шахтар». Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка

До вашої уваги прес-конференція головного тренера київського "Динамо" Олексія Михайличенка після матчу 29-го туру Favbet Ліги з донецьким "Шахтарем" (2:3).