Новини

Микола Балакін – арбітр матчу між «Динамо» та «Олександрією»

Комітет арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) призначив для роботи на матчі 11-го туру Favbet Ліги між київським «Динамо» та «Олександрією» бригаду арбітрів на чолі з Миколою Балакіним із Київської області.

Сергій БЕЖЕНАР: «Хочеться більшого взаєморозуміння в атаці»

Колишній гравець, а нині – старший тренер «Динамо» U17 Сергій Беженар поділився очікуваннями від гри динамівців проти «Олександрії».

Дивіться пряму трансляцію фіналу Ateitis Cup «Манчестер Сіті» U13 - «Динамо» U13 у YouTube!

«Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) перемогло у півфіналі міжнародного турніра Ateitis Cup одноклубників з Тбілісі та вийшло у фінал.

20 жовтня. День в історії «Динамо» (Київ)

У цей день наш клуб уперше виборов кубок СРСР! На фото Віталій Голубєв із трофеєм.

Артем ЯШКІН: «Постараємося нав'язати «Манчестер Сіті» свою гру»

Наставник «Динамо» U13 Артем Яшкін прокоментував три матчі своїх підопічних в другий ігровий день на міжнародному турнірі Ateitis Cup і вихід у фінал змагань:

Ateitis Cup. «Динамо» U13 вийшло у фінал, де зустрінеться із «Манчестер Сіті» (+ВІДЕО)

У третьому матчі другого ігрового дня у рамках півфіналу «Динамо» U13 помірялося силами із «Динамо» (Тбілісі), яке на попередній стадії у напруженій боротьбі обіграло ФК «Мінськ» з рахунком 4:3.

Дивіться пряму трансляцію півфіналу Ateitis Cup «Динамо» (Київ) U13 – «Динамо» (Тбілісі) U13 у YouTube

«Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) перемогло у чвертьфіналі міжнародного турніра Ateitis Cup латвійську «Метту» та вийшло у півфінал.

Ateitis Cup. «Динамо» U13 зіграє у півфіналі (+ ФОТО, ВІДЕО)

У суперники по чвертьфіналу на Ateitis Cup київське «Динамо» отримало латвійську «Метту» (Рига), яка посіла перше місце у групі «В».

ДЮФЛУ U15. «Ворскла» – «Динамо» – 0:2

У рамках 7-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) серед команд U15 (футболісти 2005 року народження) київське «Динамо» в Полтаві здобуло непросту виїзну перемогу над полтавською «Ворсклою».