Новини

Олександр ПЕТРУСЕНКО: «Напруга була до останнього моменту»

Півзахисник «Динамо» U-21 Олександр Петрусенко прокоментував перемогу над «Арсеналом-Київ» (7:1).

УПЛ. 31 тур. «Динамо» - ФК «Львів». Анонс матчу

У неділю, 26 травня, «біло-сині» на полі НСК «Олімпійський» прийматимуть ФК «Львів».

Костянтин ВІВЧАРЕНКО: «Ми вийшли грати один за одного»

Захисник «Динамо» U-21 Костянтин Вівчаренко прокоментував перемогу над «Арсеналом-Київ» (7:1).

Юрій МОРОЗ: «Академія, керівництво «Динамо» та Олександр Хацкевич допомогли нам здобути чемпіонство»

Головний тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз прокоментував завойоване молодіжною командою чемпіонство в сезоні 2018/19.

«Динамо» U-21 громить «Арсенал» і стає чемпіоном України серед молодіжних команд!

Команда Юрія Мороза не залишила жодних шансів супернику – 7:1.

ДЮФЛУ U-15. «УФК-Дніпро» – «Динамо» – 0:1

У рамках 18-го туру чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15 (футболісти 2004 року народження) «Динамо» зіграло у Дніпрі з місцевим УФК.

ДЮФЛУ U-14. «УФК-Дніпро» – «Динамо» – 1:2

У рамках 18-го туру чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-14 (футболісти 2005 року народження) «Динамо» завітало до Дніпра, де зустрілося з місцевим УФК.

25 травня. День в історії «Динамо» (Київ) + ВІДЕО

Цього дня у 2003 році динамівці, перемігши донецький «Шахтар», стали володарями Кубка України!

Голи БУЛЕЦИ і ПОПОВА принесли перемогу збірній України U-20 над США на чемпіонаті світу

У своєму стартовому матчі на чемпіонаті світу в Польщі українці обіграли збірну США.

Ігор СУРКІС: «ФФУ нехтує дітьми, відмовляючись від інфраструктури «Динамо»

Федерація футболу України відмовляється від проведення вирішальних матчів фіналів ДЮФЛ вікових категорій U-15 та U-16 на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, заганяючи юних футболістів, їхніх батьків і вболівальників у неналежну інфраструктуру селища Щасливе поблизу Києва.