Новини

  • 17 лист
  • 21:45
  • 594 перегляда
друк

Фран СОЛЬ: «У гравців дубля «Динамо» велике майбутнє»

Нападник «Динамо» Фран Соль в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про роботу команди під час паузи, пов'язаної з виступами збірних.

- Отримую задоволення від перебування в Україні. Сподіваюся, що незабаром буду отримувати більше ігрового часу.

- Для повної адаптації в Україні ти вчиш українську та російську мови. Які твої успіхи в цій справі?

- Уже трохи говорю російською мовою, і розумію майже все. Починаю вчити українську. І відчуваю, що роблю певні успіхи у вивченні.

- Чим займається команда під час паузи, пов'язаної з матчами збірних?

- Ми тренуємося з гравцями молодіжної команди, працюємо над фізичними кондиціями. У гравців дубля «Динамо» велике майбутнє. Думаю, вони скоро отримають шанс показати себе в першій команді.

- Чи була в тебе розмова з Михайличенком щодо кількості твого ігрового часу?

- Звичайно, ми говорили про це. Поважаю рішення Олексія Михайличенка щодо кількості мого ігрового часу і непотрапляння до стартового складу в офіційних іграх. Я повинен працювати ще більше, щоб показати, на що здатний. У «Динамо» велика конкуренція на позиції нападника. Я хочу грати, але Бєсєдін та Родрігес теж хочуть грати.

- Що робиш для того, щоб виграти конкуренцію на своїй позиції?

- Я тренуюся додатково. Працюю не лише з м'ячем, але й у залі. Для футболіста важливо тренуватися додатково. Моя мета - удосконалюватися щодня. Також займаюся йогою. Думаю, це дуже корисно для душевного стану. Ти вчишся бути більш врівноваженим, об'єднувати дух і розум. Після заняття ти почуваєшся чудово. Це своєрідний детокс від соціального життя.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ