Новини

  • 08 вер
  • 12:41
  • 4649 переглядів
друк

Фотосесія «Динамо» Київ сезону 2017/18

У п’ятницю, напередодні ранкового тренування, на динамівській базі в Кончі-Заспі відбулося офіційне фотографування команди напередодні старту в груповому турнірі Ліги Європи.

Як і належить у подібних випадках, спочатку гравці та тренери закарбувалися на індивідуальних фото, а після зробили й командне на одному з полів тренувального центру.

У фотосесії взяли участь усі динамівці, за винятком Томаша Кендзьори, який підхопив вірусну інфекцію та відновлюється у Польщі. Для більшості футболістів фотосесія давно увійшла у традицію. Але були й гравці, для яких подібна процедура стала дебютною в динамівській кар'єрі. Вперше заході були задіяні Александар Пантич, Тамаш Кадар, Йосип Піварич, Володимир Шепелєв, Віталій Миколенко, Микола Шапаренко, тренери Олександр Хацкевич, Максим Шацьких, а також після деякої перерви Олег Лужний. На загальному фото спочатку були «відзняті» гравці та тренери, а потім до них приєднався персонал - лікарі, масажисти, наукова група, реабілітологи, адміністратори. У всіх був гарний настрій, не обійшлося без традиційних для цієї події жартів і дотепів.

Фотосесію проводив динамівський фотограф Андрій Лукацький. Найближчим часом його роботи будуть розміщені на офіційному сайті ФК «Динамо» (Київ) в розділі «Гравці» та «Тренери», у клубних друкованих виданнях, в офіційних буклетах, електронних виданнях УЄФА, а також на офіційному сайті УЄФА.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ