Новини

  • 16 вер
  • 00:43
  • 1038 переглядів
друк

ФК «Динамо» запросив поранених бійців на матч із «Десною»

Футбольний клуб «Динамо» Київ продовжує надавати допомогу та всебічну підтримку захисникам України, які отримали важкі поранення під час бойових дій та проходять лікування та відновлення в Головному військовому клінічному шпиталі.

На особисте запрошення президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса матч «Динамо» - «Десна» відвідали поранені військовослужбовці, яким за станом здоров’я можна було покидати межі шпиталю в супроводі волонтерів та представників клубу. Також на поєдинок був запрошений звільнений військовий моряк Богдан Головаш, який проходить реабілітацію в Пущі-Водиці.

Автобус київського «Динамо» доставив почесних гостей до VIP-ложі НСК «Олімпійський», де в комфортному скай-боксі вони дивилися гру 7-го туру Favbet Ліги.

Гостей запросили до лаунж-зони, а саме у скай-бокс, де в комфортних умовах, із частуваннями та напоями, вони змогли спостерігати за грою улюбленої команди. Хлопці фотографувалися на фоні стадіону та скай-боксу, а також телефонували своїм рідним та близьким, щоб поділитися враженнями.

Представники Фан-клубу на чолі з Сергієм Михайленком, які організували відвідування воїнами матчу, подарували бійцям динамівську атрибутику. Президент Фан-клубу «Динамо» розповів героям України про традиції «біло-синіх», зробив невеличкий екскурс у клубну історію киян, а також подякував від імені клубу героям за мужність і відвагу.

На жаль, результат гри не порадував уболівальників, тим не менше, позитивних емоцій теж було чимало. Цього вечора наші герої знову стали душею та серцем «Динамо», активно підтримуючи команду в непростому матчі.

Фото: Оксана Васильєва

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ