Новини

  • 27 лют
  • 16:23
  • 740 переглядів
друк

ФК «Динамо» посилює боротьбу з «квитковими» шахраями

3-го березня ФК «Динамо» буде радий першій після зимової перерви зустрічі зі своїми відданими вболівальниками на домашньому матчі з «Колосом» (Ковалівка).

Упродовж кількох років клуб проводить цілеспрямовану політику, направлену на боротьбу з так званими «перекупниками» квитків на футбольні матчі, особами, метою яких є банальна нажива на вболівальниках. З метою максимального унеможливлення випадків незаконного перепродажу квитків керівництвом клубу розроблено ряд дієвих заходів.

Одним із них є прийняття та реалізація рішення про припинення практики видачі безконтрольних квитків-запрошень на матчі (представникам спонсорів, навчальних закладів, тощо). Натомість запроваджується система цифрових е-квитків для обмеженої кількості вищезазначених категорій осіб, що буде направлятися на їх електронні адреси в цифровому форматі.

У зв'язку з цим попереджаємо вболівальників про ризики купівлі подібної категорії квитків у сторонніх осіб, які можуть їх пропонувати у вигляді роздруківок або штрих-кодів на телефонах. Нагадуємо, що технічні можливості турнікетів НСК «Олімпійський» дозволяють тільки одноразовий прохід зі скануванням квитків цих категорій. Тому, купляючи у недоброчесних порушників Закону квитки як у паперовому, так і в електронному вигляді, Ви наражаєтесь на небезпеку бути ошуканими. Більше того, якщо на такому квитку стоїть відмітка «Запрошення», це свідчить про те, що шахраю-продавцю квиток дістався безкоштовно і він банально наживається на Вас.

При виявленні осіб, які займаються незаконним збутом квитків на матчі ФК «Динамо», закликаємо звертатися до патрулюючих на прилеглій до арени території нарядів органів внутрішніх справ.

Висловлюємо щирі сподівання на Вашу свідомість і нагадуємо, що купляючи квитки на матч улюбленої команди легальним способом, Ви робите свій цінний внесок у розвиток клубу та арени, одночасно сприяючи поповненню державної скарбниці.

Прес-служба ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ