Новини

  • 12 лип
  • 16:46
  • 5385 переглядів
друк

ФК «Динамо» (Київ) представляє кіберспортивний шоу-матч HyperX Dynamo battle

12 липня футболісти «Динамо» Максим Коваль і Микита Корзун у прямому ефірі битимуться на віртуальному полі футбольного симулятора FIFA 17 зі своїми одноклубниками - кіберфутболістамі Русланом «Ruha» Сорокою та Віталієм «Labotryas» Мухою.

Шоу-матч розпочнеться о 17:00, і пройде на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського, а його пряму трансляцію, яку проведе Дмитро Поворознюк разом із командою FootballHub, можна буде побачити на:
 
 
youtube каналі відеоблогу кіберфутболіста «Динамо» Київ Руслана «Ruha» Сороки
 
Якщо ж ви хочете стати безпосереднім свідком цієї унікальної події і навіть вийти на віртуальне поле проти учасників шоу-матчу - це також можливо:
 
Зареєструйтесь до 10 липня, заповнивши форму за посиланням, і отримаєте шанс виграти одне з 40 запрошень на шоу-матч від нашого генерального партнера - провідного виробника професійних геймерських пристроїв - компанії HyperX!
 
Користуючись нагодою, ми хотіли б подякувати постійному технічному партнеру кіберкоманди «Динамо» Київ, компанії Samsung Electronics Ukraine, обладнання якої забезпечить проведення шоу-матчу відповідно до найвищих міжнародних вимог до професійних кіберспортивних подій.
 

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ