Новини

  • 20 aug
  • 17:00
  • 4517 переглядів
друк

ФК «Динамо» (Київ) буде представлено у FIFA 19

Ми раді повідомити, що нашу команду буде повністю ліцензовано у новій частині всесвітньовідомого футбольного симулятора FIFA 19.

Це стало можливим завдяки тісній співпраці ФК «Динамо Київ», кіберспортивного проекту Динамо Київ eSports та EA Sports.

EA отримала повну ліцензію нашого клубу, тобто у грі буде емблема клубу, форма та реальні імена футболістів. Наші вболівальники зможуть грати рідною командою в усіх ігрових режимах у FIFA. Також цього року у FIFA 19 Ultimate Team кожен зможе вибрати емблему та ігрову форму ФК «Динамо Київ», купувати до своєї віртуальної команди динамівців.

Компанія Electronic Arts анонсувала, що найкращі клубні змагання сучасності – Ліга чемпіонів UEFA, Ліга Європи UEFA і Суперкубок UEFA – з’являться в EA SPORTS™ FIFA 19. Тепер кожен уболівальник ФК «Динамо Київ» також прийматиме участь у цих легендарних турнірах та зможе привести свою команду до перемоги.

Завдяки отриманій ліцензії наш кіберфутболіст Віталій 'labotryas' Муха тепер зможе представляти клуб у рідних кольорах на внутрішніх та міжнародних кіберспортивних змаганнях у FIFA 19.

FIFA 19  розробляється студіями EA Vancouver і EA Romania і надійде в продаж у всьому світі 28 вересня 2018 року у версіях для систем PlayStation 4, Xbox One, PC і Nintendo Switch.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ