Новини

  • 13 січ
  • 19:00
  • 1728 переглядів
друк

ФІФА підтвердила незаконність вимог СДЮШОР «Юність» до ФК «Динамо» та ФК «Боруссія Дортмунд»

Палата з вирішення спорів ФІФА підтвердила правомірність позиції ФК «Динамо» у спорі проти СДЮШОР «Юність». Відповідне рішення було надіслано сторонам 9 січня 2020 року.

Нагадаємо, що у своєму позові щодо стягнення коштів за механізмом солідарності ФІФА у зв’язку з трансфером Андрія Ярмоленка до ФК «Боруссія Дортмунд» СДЮШОР «Юність» вимагала сплатити 286,500 Євро.

Вказана сума – це повний розмір платежу за механізмом солідарності ФІФА. Згідно з домовленістю між ФК «Динамо» та ФК «Боруссія Дортмунд» цей платіж мав здійснити наш клуб. Кошти в розмірі 150,000 Євро ФК «Динамо» сплатив ще в січні 2018 року. Проте, нове керівництво СДЮШОР не хотіло визнавати цей платіж.

Нехтуючи інтересами спортивної школи та всіх дітей, які могли вже давно користуватися сучасним обладнанням та інвентарем у відремонтованому навчальному закладі, його керівництво зумисно відмовлялося від отримання решти суми – 136,500 Євро. Натомість від клубу маніпулятивно вимагали повторної сплати повного платежу.

Під час розгляду спору Палатою з вирішення спорів ФІФА в повному обсязі було враховано наші доводи щодо правомірності сплати платежу в розмірі 150,000 Євро та підстави, що унеможливили перерахунок залишку коштів від ФК «Динамо».

Також ФК «Динамо» звернув увагу ФІФА на те, що конфлікт головним чином виник внаслідок плутанини з документами, які готувалися УАФ. Причому слід зазначити, що актуалізувалося непорозуміння протягом тривалого часу винятково з метою дискредитації ФК «Динамо» в медіапросторі.

У підсумку Палата з вирішення спорів ФІФА погодилася з позицією ФК «Динамо» та ухвалила рішення - зобов’язати ФК «Боруссія Дортмунд» (як клуб, який відповідно до регламенту повинен був сплатити ці кошти) перерахувати на користь СДЮШОР «Юність» 136,500 Євро.

При цьому ФК «Динамо» та ФК «Боруссія Дортмунд» домовились, що ці кошти будуть сплачені німецькою стороною, а ФК «Динамо» їх невідкладно компенсує ФК «Боруссія Дортмунд».

Таким чином ми задоволені тим, що ФІФА нарешті поставила крапку в цій довготривалій історії, якою СДЮШОР «Юність» цинічно спекулювала в ЗМІ щодо нібито непорядності і несумлінності виконання з боку ФК «Динамо» своїх фінансових зобов’язань за Механізмом солідарності ФІФА.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ