Новини

  • 13 груд
  • 09:23
  • 3264 перегляда
друк

Євген ХАЧЕРІДІ: «Ми не заслуговували на поразку»

У матчі проти «Шахтаря» на «Олімпійському» на центрального захисника київського «Динамо» записали два автоголи. Тим не менше, відразу після гри Євген Хачеріді прокоментував, мабуть, найбільш нещасливий поєдинок у своїй кар'єрі.

- Ми весь матч грали добре, навіть коли залишилися в меншості. Можливо, не вистачило концентрації. Ви же бачили, які голи забив «Шахтар»... Фреду м'яч просто влучив у коліно, потім мені м'яч влучив у притиснуту руку після прострілу - й усе залітало у ворота...

- Це найбільш нещасливий матч у вашій кар'єрі?

- Не знаю. Можна й так сказати, адже двічі м'яч влітав у ворота від мене. В одному епізоді м'яч влучив у руку, в іншому я зрізав його головою. Хоча, мені здається, в тому моменті м'яч у ворота влетів не від мене... Нічого, ми гідно провели цю гру. Прикро, що вилучили нашого гравця. Але, граючи в меншості, ми теж створювали моменти.

- У матчі було багато емоцій. Гравці прагнули віддати на полі всі сили?

- Усі хлопці віддали всі сили. Звичайно, в меншості було важко грати. Важко щось сказати, прикро програвати. Думаю, ми сьогодні не заслуговували на поразку.

- Ситуація була близькою до бійки подібно до тієї, яка була під час матчу у Львові?

- Навіщо це? Хоча в нас постійно пристрасті, «заруби» в матчах із «Шахтарем». І цього разу, на жаль, так само сталося...

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ