Новини

  • 01 квіт
  • 16:29
  • 1461 перегляд
друк

Євген Ястребінський: «Окрім індивідуальної програми, рекомендуємо хлопцям книги і фільми про футбол»

Старший тренер академічної групи «Динамо» U15 (футболісти 2005-го року народження) Євген Ястребінський розповів про впровадження онлайн режиму навчання у своїй команді на час карантину:

- Як і в інших групах, ми роздали дітям програму, у якій описаний щоденний комплекс вправ, вони її виконують, і ті, у кого є можливість, надсилають щотижневі звіти: хто як віджимається, присідає і т.д. У нас є спільна група у вайбері, де ми спілкуємося з підопічними, туди ж скидаємо завдання, і зворотний зв'язок є. Але конференцій не влаштовуємо, відео-уроки не записуємо і туалетним папером не жонглюємо (посміхається).

У рамках завдання, поставленого директором школи, онлайн навчання ведемо. Розвиваємо у хлопців самопідготовку. Правда, з контролем складніше, він можливий хіба що з боку батьків, але вони не завжди можуть примусити дитину. Та й після посилення правил карантину виходити на вулицю і займатися на майданчиках біля будинку не бажано. Але діти самі по собі постійно хочуть щось робити. У когось є можливість індивідуально попрацювати з м'ячем на вулиці, у когось - зробити пробіжку, і це вже добре.

У перший тиждень самоізоляції давали хлопцям бігові вправи і роботу на вулиці. Другий тиждень вони в домашніх умовах працювали над фізичними і силовими якостями, а також за допомогою маленьких м'ячів - над спритністю і координацією. Усі вправи вони знають, у них немає нічого складного, ми лише вказуємо часовий відрізок і кількість повторень. Відпрацьовувати інші компоненти - швидкість, витривалість, тощо - поки, на жаль, можливості немає.

Ми постійно знаходимося на зв'язку, бачу, що хлопці скучили за футболом, висидіти у квартирі стільки часу їм, звісно, важко. Головне, що хворих серед них, на щастя, немає. Подивимося, як буде розгортатися ситуація, можливо, у подальшому будемо знімати відеоуроки або пересилати хлопцям корисні ролики з YouTube. Але ті, кому цікаво, можуть із ними ознайомитися і самі.

Щоб вони не просто сиділи вдома і грали на комп'ютері й у Play Station, запропонували хлопцям пізнавальний компонент - дали список книг і фільмів про футбол, які їм бажано почитати і подивитися, поки це їм ще цікаво. Історію футболу вони знають погано, а якщо прочитають книги про Пеле, Марадону, Лобановського, подивляться фільм про «Манчестер Юнайтед», щось почерпнуть для себе і запам'ятають - уже буде користь. А після карантину їм буде про що поговорити, поділитися враженнями та що обговорити. А поки що чекаємо хороших новин.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ