Новини

  • 22 вер
  • 14:48
  • 4086 переглядів
друк

Експертна думка: «Верес» – відкриття чемпіонату»

Про наступного суперника «Динамо» в чемпіонаті України – «Верес» із Рівного – розповідає захисник «Динамо» кінця 80-х – початку 90-х рр. Юрій Мороз, який після виступів за «Динамо» певний час грав за «Верес»:

- Якщо чесно, я не очікував, що «Верес» стане таким яскравим відкриттям нашого чемпіонату. Робота тренера та ставлення гравців говорять самі за себе. Їхнє нинішнє місце в турнірній таблиці – своєрідна премія та мотивація. Вони, дійсно, молодці.

- Як вважаєте, за рахунок чого їм вдавалося перемагати «Чорноморець», «Карпати», «Ворсклу»?

- У своїх поєдинках вони показують упевнену, надійну гру в обороні та креативні дії попереду. Тож не можу сказати, що їхні перемоги незаслужені, хоча, можливо, десь не обійшлося й без везіння. А якщо суперники не сприймали їх серйозно, то це не проблеми «Вереса». У команди може бути назва «Сюрприз», але склад той самий. Гравці до команди прийшли не нові, а такі, що пограли в чемпіонаті України, знають нашу лігу, й їх самих у нас знають. Тому не став би називати цю команду сюрпризом чи несподіванкою. Швидше, в їхньому випадку на перший план виходить командна гра та колективне бажання битися за результат. Сьогодні це головне.

- Ви би могли виокремити когось із гравців рівненської команди, на кого варто звернути підвищену увагу?

- У цій команді кожен футболіст щось із себе представляє. Мабуть, поступово стає лідером Валерій Федорчук – це моя суб'єктивна думка.

- Чого, на ваш погляд, варто очікувати від гри в Києві, як «Верес» буде діяти проти «Динамо»?

- Для гостей гра з «Динамо» буде своєрідним іспитом їхньої спроможності, стійкості та проявом того, що вони можуть, демонстрацією подальших перспектив. Не хочеться, щоб гра «Вереса» виявилася бенгальським вогнем, який красиво та яскраво спалахнув, але незабаром згаснув. Тож побачимо, на що вони здатні, як готові на даний момент, якими ігровими якостями володіють. На «Динамо» суперники завжди налаштовуються з подвійною енергією та силою, адже ім'я говорить саме за себе. Наша команда продовжує боротьбу за чемпіонський титул, попереду ще багато матчів, у кожному з яких динамівцям необхідно перемагати. Не виключено, що тренерський штаб захоче перевірити певних гравців, які грають менше… Головне – здобути переможний результат!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ