Новини

  • 01 лип
  • 19:34
  • 5142 перегляда
друк

Єгор ГЛУШАЧ: «Не вистачає спортивної злості, аби забивати більше»

Півзахисник «Динамо» (U-15) Єгор Глушач прокоментував переможний півфінальний поєдинок проти «Дніпра»:

- Загалом, протягом матчу ми мали перевагу. При цьому не реалізували свої моменти, а наприкінці поєдинку могли й пропустити у відповідь. А такі шанси, коли у суперника залишаються порожні ворота, потрібно перетворювати на забиті м’ячі, але проблема реалізації йде від браку концентрації.

Тим не менш, як на мене, матч із «Дніпром» поки є найкращим у нашому виконанні у фінальному турнірі. Напевно, десь не вистачає характеру, про що нам говорить тренерський штаб, вказуючи після кожного матчу на помилки та моменти, в яких ми недопрацьовуємо.

Не можу сказати, що швидкий м’яч занадто заспокоїв нас. Незалежно від рахунку, ми намагалися йти вперед, щоб збільшити свою перевагу, оскільки мінімальний рахунок є доволі слизьким, але не склалося. Для того, аби забивати більше, як на мене, нам не вистачає спортивної злості, аби виграти попереду боротьбу, дотиснути суперника. Утім сьогодні, на щастя, і одного м’яча вистачило для перемоги.

У фіналі для нас немає різниці, з ким грати. На вирішальний поєдинок у нас одне завдання – перемогти та довести, що попередній рік, коли ми стали другими, був випадковістю.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ