Новини

  • 19 жовт
  • 17:00
  • 409 переглядів
друк

ДЮФЛУ U17. «Ворскла» – «Динамо» – 0:9

У рамках 7-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) серед команд U17 (футболісти 2003 року народження) київське «Динамо» розгромило на виїзді полтавську «Ворсклу».

Доволі тривалий час підопічним Сергія Беженара та Євгена Лозинського не вдавалося підібрати ключики до воріт суперника, аж поки Скрипник на 20-й хвилині нарешті не відкрив рахунок. Після цього голи посипалися у ворота «Ворскли», як із рогу достатку. Перший тайм завершився з перевагою динамівців у шість м’ячів, а після перерви «біло-сині» додали ще три. По дублю записали на свій рахунок Скрипник та Попов, а загалом у воротах полтавчан відзначилися сім гравців «Динамо».

Сергій БЕЖЕНАР, старший тренер «Динамо» (U17):

- Помилки будуть завжди. Як кажуть, не помиляється лише той, хто нічого не робить. Але ми намагаємося їх виправляти. Сьогодні показали хороший футбол, я маю на увазі саме якість гри, і випробували кілька моделей ведення гри: не лише відпрацьовували пресинг, але й відходили назад, щоб створювати вільні зони й після відбору м’яча швидко вибігати в контратаки. Багато чого вдавалося, але були й незначні огріхи, які намагатимемося виправляти.

- Наскільки важливо перемагати саме з такими великими рахунками?

- Я завжди кажу, що нас цікавить якість гри та правильність дій у виконанні наших підопічних. Якщо все буде добре, то й результат прийде. А те, що забили дев’ять м’ячів, значить, хороша реалізація була.

- Це найбільша перемога у вашій тренерській кар’єрі?

- Ні, з футболістами попереднього випуску, 2002-го року народження, здобували перемогу з рахунком 11:1.

- Що скажете своїм підопічним у роздягальні після такої перемоги?

- Привітаю, звичайно, але ми виступаємо у щільному графіку. Наступні два тижні в нас буде по дві гри, тому в них немає вихідних днів. Хлопці мають відновлюватися, і потім черех тренування будемо готуватися до наступних матчів.

ДЮФЛУ U17. 7-й тур

ДЮФШ «Ворскла» (Полтава) – «Динамо» (Київ) – 0:9

«Динамо» (стартовий склад): Тугай, Дячук, Опанасенко, Маленков, Баранюк, Вуанту, Скрипник, Хрипчук, Малиш, Волошин, Попов.

Заміни: Ігнатенко, Олійник, Бомащук, Пусь, Осадець, Міщенко, Бакушкн.

Голи: Скрипник (20, 45), Дячук (27), Попов (35, 37), Малиш (38), Опанасенко (49), Міщенко (64), Осадець (84).

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ