Новини

Артем Кравець: «У матчі з «Колосом» у кожного гравця був серйозний настрій»

Нападник "Динамо" Артем Кравець - про перемогу в контрольному поєдинку над "Колосом" (1:0).

«Колос» - «Динамо» - 0:1. Огляд контрольного матчу (ВІДЕО)

Сьогодні на новому стадіоні в Ковалівці київське "Динамо" провело контрольний матч із місцевим "Колосом".

Артем Шабанов: «Будемо покращувати нашу гру в обороні»

Центральний захисник Артем Шабанов під час контрольного матчу з «Колосом» вийшов на поле вже по ходу першого тайму, замінивши травмованого Микиту Бурду. Після гри Артем поділився враженнями про матч.

Результати тестів футболістів і персоналу «Динамо» на COVID-19 негативні

Стали відомі результати чергових планових ПЛР-тестів на наявність COVID-19, які позавчора, 3 вересня, здала наша команда.

Микиті Бурді знадобиться операція

На 35-й хвилині контрольного матчу з «Колосом», який відбувся сьогодні на новому стадіоні в Ковалівці, травму отримав центральний захисник «біло-синіх» Микита Бурда.

Беньямін Вербич: «Відчувається, що гра команди змінилася»

Вінгер «біло-синіх», який у грі з «Колосом» повернувся на поле після пошкодження, поділився емоціями від матчу в Ковалівці. До слова, для Вербича цей матч став першим за керівництва нового тренерського штабу.

Гол РОДРІГЕСА допоміг Люксембургу обіграти Азербайджан у Лізі Націй

У матчі дивізіону С Ліги Націй збірна Люксембургу, у складі якої виступає нападник «Динамо» Жерсон Родрігес, обіграла в Баку на «Бакинському олімпійському стадіоні» команду Азербайджану з рахунком 2:1.

Контрольний матч. «Колос» - «Динамо» - 0:1 (звіт+фото)

Заповнюючи паузу в клубному футболі, київське «Динамо» провело контрольний матч із представником України в єврокубковому сезоні, «Колосом».

ДЮФЛУ 1-й тур. U14 «Динамо» - «Чорноморець» - 3:0

У суботу наймолодша академічна група «Динамо» U14 (футболісти 2007-го року народження) стартувала в новому сезоні ДЮФЛУ серед команд вищої лиги.

ДЮФЛУ 1-й тур. U16 «Динамо» - «Чорноморець» - 7:1

У суботу розпочався новий сезон ДЮФЛУ серед команд вищої лиги.