Новини

«Динамо» – «Львів»: числа та факти

Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами та цифровими ювілеями динамівців після матчу 3-го туру Favbet Ліги проти «Львова» (3:1).

Віктор Циганков вийшов на друге місце в рейтингу пенальтистів «Динамо» в УПЛ

На 48-й хвилині гри 3-го туру Favbet Ліги «Динамо» - «Львів» «біло-сині» здобули право пробити пенальті.

Віталій Миколенко – 55-й капітан в історії київського «Динамо» часів незалежної України

У матчі третього туру Favbet Ліги сезону 2020/2021, у якому київське «Динамо» перемогло на «Олімпійському» ФК «Львів» із рахунком 3:1, з капітанською пов’язкою нашу команду на поле вивів Віталій Миколенко.

Перед матчем із «Динамо» «Гент» обіграв «Мускрон»

Суперник київського «Динамо» по раунду плей-оф Ліги чемпіонів, бельгійський «Гент» у суботу ввечері провів матч своєї національної першості.

150 матчів Сергія Сидорчука

Поєдинок 3-го туру Favbet Ліги проти «Львова» (3:1) став для капітана «Динамо» Сергія Сидорчука 150-м у складі «біло-синіх» у рамках вітчизняного чемпіонату.

50-й гол Віктора Циганкова в УПЛ

У матчі третього туру Favbet Ліги «Динамо» - «Львів» Віктор Циганков з’явився на полі одразу після перерви, вийшовши на заміну.

Індивідуальна статистика: відразу чотири лідери за системою «гол + пас»

Київське "Динамо" зіграло 5 офіційних матчів у нинішньому сезоні. Команда провела чотири результативних поєдинки, у яких було забило 2+ голи.

«Динамо» - «Львів»: відео матчу, голи

У непростому драматичному матчі третього туру Favbet Ліги київське «Динамо» вирвало перемогу на «Олімпійському» у протистоянні зі «Львовом».

20 вересня. День в історії «Динамо» (Київ)

Цього дня народився Тіберій ПОПОВИЧ (1930).