Новини

Беньямін Вербич: "Одразу сказав арбітру: "Можеш не дивитися - пенальті не було"

У матчі 27-го туру чемпіонату України "Динамо" - "Колос" було призначено чотири пенальті.

Карлос де Пена: дивовижна літня серія триває

Уругвайський вінгер "Динамо" Карлос де Пена забив у третьому поспіль матчі, виходячи на заміну!

Віталій Миколенко: «У моменті з пенальті в наші ворота я не порушував правила»

Захисник «Динамо» Віталій Миколенко провів на полі весь матч із «Колосом», після гри він поділився враженнями від поєдинку:

«Динамо» - «Колос». Цифри та факти

Офіційний сайт «Динамо» пропонує до вашої уваги добірку цікавих фактів матчу 27-го туру Favbet Ліги проти ковалівського «Колоса», у якому наша команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

Кришталеве «вікно в Європу» в українському фіналі Кубку СРСР

Рівно 35 років тому динамівці завоювали черговий Кубок СРСР, який став передвісником одного з найуспішніших періодів в історії нашого клубу.

Ласкаво просимо до клубу, Георгію!

На 53-й хвилині матчу "Динамо" - "Колос" голкіпер киян Георгій Бущан відбив удар з одинадцятиметрової позначки у виконанні екс-динамівця Андрія Богданова.

23 червня. День в історії «Динамо» (Київ) + ВІДЕО

23 червня 1985 року, перемігши у фіналі донецький «Шахтар», динамівці Києва вчергове стали володарями Кубка СРСР.

Карлос де Пена: «За таке порушення арбітр зобов'язаний призначати пенальті»

Автор переможного м’яча у ворота «Колоса» Карлос де Пена дав експрес-коментар після гри в ефірі FootballHub.

Прес-конференція Руслана Костишина після матчу «Динамо» - «Колос»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Колоса» Руслана Костишина після матчу з «Динамо», у якому його команда поступилася з рахунком 1:2: