Новини

«Динамо» на турнірі «Наше майбутнє». День 2

Завершився другий день змагань на міжнародному дитячому турнірі «Наше майбутнє», який цього тижня триває у Мінську.

Чемпіонат U19. 16-й тур. «Динамо» – «Маріуполь». Прев'ю

У суботу, 7 березня, юнацька команда «Динамо» поновить сезон у чемпіонаті U19 домашнім матчем із «Маріуполем».

Олександр Садовий – арбітр матчу «Динамо» U19 – «Маріуполь» U19

Комітет арбітрів УАФ призначив для роботи на матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд U19 між «Динамо» та «Маріуполем» суддівську бригаду на чолі з Олександром Садовим із Кременчука.

«Динамо» Київ у YouTube: і знову рекорди!

Клубний канал «Динамо» Київ, досягнувши рекордних показників під час навчально-тренувальних зборів команди у Туреччині, продовжує стрімке зростання.

«Динамо» - «Колос»: цифри та факти матчу

Пропонуємо до вашої уваги цікаві деталі матчу "Динамо" - "Колос".

Час та місце матчу «Олександрія» U21 - «Динамо» U21

У п’ятницю, 6-го березня, відбудеться матч 22-го туру Чемпіонату України U21, в якому «Олександрія» з однойменного міста прийматиме київське «Динамо».

Циганков наздогнав Вербича та Бєсєдіна

Вінгер «Динамо» Віктор Циганков допоміг «біло-синім» перемогти «Колос» у 21-му турі УПЛ, забивши красивий гол у другій половині зустрічі.

Денис Попов: «Результатом матчу задоволений, але ще є над чим працювати»

Захисник "Динамо" Денис Попов дав коментар після зустрічі з "Колосом" у матчі 21-го туру Favbet Ліги (2:0).

Олександр Караваєв: «Люблю грати на атаку, коли бачу, що ситуація дозволяє»

Захисник "Динамо" Олександр Караваєв прокоментував перемогу над "Колосом" (2:0), яку кияни здобули на "Олімпійському" в матчі 21-го туру Favbet Ліги.

Фран Соль: «Я радий, що за довгий час провів на полі всі 90 хвилин в офіційному матчі»

Форвард київського «Динамо», який забив гол у ворота «Колоса», поділився емоціями від матчу на «Олімпійському».