Новини

Денис Попов: «Усі хлопці відпрацювали на 100%»

Захисник «Динамо» в ефірі FootballHub прокоментував перемогу над «Олександрією» в рамках 1/4 фіналу Кубка України (1:0).

«Динамо» - «Олександрія»: прес-конференція Андрія Купцова

Прес-конференція помічника головного тренера “Олександрії” Андрія Купцова після поразки від київського “Динамо” в матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Беньямін Вербич: «Ми грали краще за «Олександрію» і здобули заслужену перемогу»

Вінгер «біло-синіх» поділився емоціями від поєдинку 1/4 фіналу Кубка України, який завершився перемогою «Динамо» над «Олександрією» - 1:0.

Олексій Михайличенко - про відновлення Шапаренка та де Пени

Наставник київського "Динамо" поділився останньою інформацією про відновлення півзахисників команди Миколи Шапаренка та Карлоса де Пени.

КУ. 1/4 фіналу. «Динамо» - «Олександрія» - 1:0 (ВІДЕО)

До вашої уваги огляд поєдинку 1/4 фіналу розіграшу Кубка України між «Динамо» і «Олександрією» (1:0).

«Динамо» - «Олександрія»: прес-конференція Олексія Михайличенка

Головний тренер київського “Динамо” Олексій Михайличенко відповів на запитання журналістів після перемоги над “Олександрією” та виходу до півфіналу Кубка України.

Георгій Бущан: «Гол Циганкова поставив крапку всієї роботи нашої команди»

Голкіпер «Динамо» в ефірі FootballHub поділився враженнями від перемоги над «Олександрією» в рамках 1/4 фіналу Кубка України (1:0).

Незарахований гол Назарія Русина (ВІДЕО)

На 79-й хвилині матчу 1/4 фіналу Кубка України між «Динамо» та «Олександрією» Назарій Русин забив м'яч, який був скасований суддею після звернення до VAR.

Жеребкування півфіналу та фіналу Кубка України відбудеться 13 березня

«Динамо» дізнається свого суперника по 1/2 Кубка України в п'ятницю.

КУ. 1/4 фіналу. «Динамо» – «Олександрія» – 1:0. Звіт про матч

У середу, 11 березня, на НСК «Олімпійський» у рамках чвертьфіналу розіграшу Кубка України сезону 2019/2020 «Динамо» зустрілося з «Олександрією» з однойменного райцентру в Кіровоградській області.